1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękujemy, że współtworzysz Radio Nowy Świat!

Od tej chwili stajesz się współtwórcą najlepszego projektu w tej części galaktyki. Dlatego otrzymasz od nas:

✅ Dostęp do tysięcy podcastów audycji, których będziesz mógł wysłuchać w wygodnym dla siebie momencie, wybrać swojego ulubionego autora lub styl muzyczny.

✅ Dostęp do wyjątkowych Podcastów Extra, tworzonych specjalnie dla naszych Patronów, których nie usłyszysz na antenie - codziennie premiera nowego odcinka!

✅ Możliwość zagłosowania na Szczyt Wszystkiego oraz aż 10 głosów w TIP-TOP Liście RNŚ. Zaczniesz decydować o najlepszych zestawieniach muzycznych internetu.

✅ Dostęp do nieprzeciętnej grupy dla Patronów na Facebooku, w której poznasz i porozmawiasz z naszą redakcją oraz wsiąkniesz w niesamowitą społeczność Patronów. To wspólna przestrzeń wszystkich Współtwórców Nowego Świata.

✅ Dostęp do transmisji wideo wybranych audycji i wydarzeń radiowych. Zobaczmy się!

✅ Dostęp do cyklicznie publikowanych postów na Patronite, z których dowiesz się, co słychać przy Ostrej, po tej stronie odbiornika.

✅ Zaproszenie on-line na cykl „Spowiedź na kozetce” - czyli odbywające się cyklicznie spotkanie z redaktorkami i redaktorami RNŚ, którym sam będziesz mógł zadać pytanie na żywo, na dowolny temat.

20 zł miesięcznie

Wspólnie robimy kolejny krok naprzód! A wiadomo, że najlepsze radio to najlepsza muzyka. Powstaje jej teraz tyle, że można się pogubić. Potrzebna jest selekcja i wprawione ucho - tu wkraczamy my.

✅ W tym progu proponujemy autorską playlistę wszystkich wartościowych nowości, którą co tydzień znajdziesz w Strefie Patrona na naszej stronie internetowej. Będziesz na bieżąco z najlepszym, co muzyczny świat ma do zaoferowania.

✅ Otrzymasz dostęp do specjalnych serii podcastów, czyli Podcastów Extra Plus, tworzonych przez wyjątkowych twórców. Niepowtarzalne historie czekają!

✅ Uzyskasz również pierwszeństwo w dostępie do informacji i możliwości zapisania się na wybrane wydarzenia.

Przysługują Ci również wszystkie nagrody z progu 10 zł.

33 zł miesięcznie

Podwójna trójka - to ważny próg. I równie ważne jest w radiu słowo. Treści i informacji jest wiele, a czasu na wszystko może zabraknąć.

✅ Dlatego przygotujemy Ci zestawienie najciekawszych rozmów i tematów, które prezentowaliśmy na antenie. Wszystko, co ważne dostaniesz od nas w pigułce w tygodniowym zestawieniu dostępnym w Strefie Patrona.

✅ Co więcej, nasi mistrzowie słowa pisanego i ekranu, czyli Michał Nogaś i Tomasz Raczek, raz w miesiącu przygotują zestawienia najlepszych nowości książkowych i filmowych, które są warte Twojej uwagi.

✅ Co jakiś czas będziemy też mieli dla Ciebie specjalną niespodziankę, którą będziesz mógł odebrać - nie zaskoczymy Cię - w Strefie Patrona.

Oczywiście, przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów.

200 zł miesięcznie

Ten próg dodaliśmy na życzenie naszych słuchaczy. To Wy jesteście tu najważniejsi.

✅ Dlatego dajemy Ci możliwość obdarowania swoich znajomych patronatem nad RNŚ. Raz na pół roku otrzymasz od nas kupon, który będzie mogła wykorzystać wybrana przez Ciebie osoba - podobnie jak Ty dołączy do grona Patronów i uzyska dostęp do dodatkowych treści.

✅ Ceniąc Twoje zaangażowanie i chęć wyższego wsparcia, oprócz wszystkich nagród, które obowiązują przy niższych progach, będziesz od nas dostawać zaproszenia na zamknięte spotkania z naszymi redaktorami, wspomnianą już wcześniej „Spowiedź na kozetce”. Zadaj ulubionemu redaktorowi pytanie na żywo!

Robi się tego całkiem sporo - wszystkie bonusy z poprzednich progów są do Twojej dyspozycji.

avatar

Nowy użytkownik

Radio Nowy Świat

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.