1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

NIGDY NIE UDAJE MI SIĘ NA ŻYWO

Od tygodnia chcesz wpłacić donejt na live podcaście. Specjalnie wychodzisz wcześniej z pracy, masz być w domu na czas... ale jak na złość są korki lub nagle zaczyna brakować benzyny lub jest za dużo benzyny i Twój samochód staje w płomieniach lub Twój przystanek autobusowy skasowali lub nie masz Internetu (brawo UPC!)... No po prostu nie masz opcji by być z nami dzisiaj na live podcaście. Teraz możesz nas wesprzeć dzięki...
- Magii... magii.
- Nie, dzięki Patronite'owi. Ten próg jest dla Ciebie. Nie dość, że od teraz możesz spóźniać się spokojnie, to wiedz, że nam bardzo pomagasz. Dzięki tej kwocie możliwe, że opłacimy Internet u Szumiego lub Rejent kupi sobie jedno piwko. A ludzi, którzy nam stawiają dobre piwko szanujemy. Dlatego wpiszemy Cię na listę osób, które szanujemy i przed każdym streamem będziemy przypominać jak spoko osobą jesteś.

Twój nick będzie widziany przez WSZYSTKICH. *Którzy oglądają naszego streama... **I potrafią czytać...

20 zł miesięcznie

PAKIET GOLD - TAJNA GRUPA FB, MAGIA SZUMIEGO I DODATKOWY ODCINEK

To jest nasz główny próg. Próg de la Próg. Chcemy by jak najwięcej osób kliknęło tutaj (albo w wyższe progi. W sumie dawajcie te wyższe progi. One są lepsze). Tutaj otrzymacie dostęp do naszej EKSKLUZYWNEJ grupy FB najbogatszych ludzi na świecie. Najbogatszych w pieniądz? Nie. Najbogatszych w szczęście? Tak. Na tej grupie dostaniecie:

Jeden dodatkowy odcinek raz w miesiącu! Będzie to tak zwane postreamium. Postreamium będzie bardziej interaktywne, intensywniejsze i nagrywane po streamie jak sama nazwa wskazuje. Naturalnie będzie tylko Wy i osoby z wyższych progów, więc każdy z Was będzie bardziej widoczny. Może na postreamium uda się odpowiedzieć na każde pytanie, może dokończymy niedokończone Historie Szumowskiego, a może będą Czerstwe Rejenty (kiedyś były Świeże, ale się zestarzały).

Od teraz, tylko na tej grupie będzie MAGIA SZUMIEGO! Chcecie się nauczyć prostych sztuczek? Zaimponować znajomym w towarzystwie? Wygrać pieniądze na barowych zakładach? To szukajcie dalej. Tutaj prędzej Szumi ubrudzi kanapę i wszystko spali... na panewce... MAGIA...
Informacje, jak najwcześniej się da, o tym kiedy i gdzie odbywa się stream. Problem jest taki że to czasem się zmienia. Ale o tym też będzie wiedzieli, jak najwcześniej się da!


Najlepsze fragmenty z poprzednich streamów wybierane przez - menadżera Szumiego - Szaniaka.

Dostaniesz od nas info z datą i godziną kolejnego streama.... A i dolicz do tego z 15 minut, bo pewnie przez tyle Rejent będzie walczył z Internetem u Szumiego.

• Twój nick będzie widoczny na planszy przed streamem. Tylko nie mów tym z poprzedniego progu, ale oni są na planszy zrobionej z kartonu, a Twój nick jest wygrawerowany w złocie mieniącym się jaśniej niż to z głębokich kopalń Afryki Południowej - premium quality.

50 zł miesięcznie

DOŁĄCZ DO STREAMA

Niektórzy nadają się do tego by widnieć w napisach, a inni jednak mają twarz którą warto pokazać. Bądź częścią streama! Raz w miesiącu nagraj minutowy filmik z pytaniem do nas, wyślij do puli pytań Rejenta i możliwe, że Rejent puści Twoje pytanie. Live. Na wizji. Może nawet odpowiemy na Twoje pytanie, może skomentujemy jak wyglądasz. Nie wiemy. Ciężko powiedzieć jaki będzie efekt. Nie wiemy jakie pytanie chcesz zadać. Szumowski pewno nie zrozumie i odpowie na inne pytanie niż zadałeś, a Rejent będzie się jarał, że mu się udało odpalić Twój filmik z pytaniem w 30 klatkach, mimo że filmik jest w 25. Niskie oczekiwania kluczem do sukcesu.

TYLKO W TYM PROGU: Raz w miesiącu możesz wysłać nam minutowe nagranie z pytaniem, które ma możliwość polecieć w oddzielnym segmencie na live podcaście.

Twój nick będzie widoczny na planszy przed streamem. Tylko nie mów tym z poprzedniego progu, ale oni są na planszy zrobionej z pirytu, a Twój nick będzie widoczny też na planszy… Ale takiej lepszej. Takiej z granitu.

• Wręczamy Ci klucze do sekretnej grupy FB, na której co miesiąc pojawi się dodatkowy krótki odcinek live podcastu (postreamium), Magia Szumiego oraz najlepsze fragmenty poprzednich streamów.

• Dostaniesz od nas, najwcześniej jak się tylko da, info z datą i godziną kolejnego streama.

100 zł miesięcznie

0 700

- Halo? Kto tam? Szumi to Ty? Wow, mamo, to naprawdę on!

Dziękujemy wszystkim, którzy mają za dużo pieniędzy w swoim życiu i postanowili nam pomóc, ale też zdajemy sobie sprawę, że czasami zwykłe podziękowania nie wystarczą. Dlatego Szumi wziął sprawy w swoje ręce i zadeklarował się, że raz w miesiącu będzie do Was dzwonił i Wam dziękował za wsparcie. Może podziękuje, może opowie żart, może poleci jakieś rapsy, może sam pofreestyluje (jak zacznie, to śmiało możecie się rozłączyć). A może nawet nigdy się z Wami nie połączy, bo też macie Huaweia.

TYLKO W TYM PROGU: Telefon od Szumiego raz w miesiącu!

Twój nick będzie widoczny na planszy przed streamem... Kryptonit! Użyjemy kryptonitu. Nick będzie na najlepszej planszy z kryptonitu.

• Wręczamy Ci klucze do sekretnej grupy FB, na której co miesiąc pojawi się dodatkowy krótki odcinek live podcastu (postreamium), Magia Szumiego oraz najlepsze fragmenty poprzednich streamów.

• Dostaniesz od nas, najwcześniej jak się tylko da, info z datą i godziną kolejnego streama.

200 zł miesięcznie

RANDKA Z KASIĄ

Czego mi tu! Łapy precz! Nie ma żadnej randki! Czego Ty jeszcze chcesz człowieku? Daliśmy Ci wszystko. Wszystko! Rozumiemy, że chcesz nas wspierać, ale nie mamy nic więcej do zaoferowania. Chyba że... Masz piątaka?. Za 200 zeta, będziemy Ci wysyłać 5 zeta miesięcznie. Ta inwestycja to nie wałek. To okazja życia!

TYKO W TYM PROGU: Ogarniemy Tobie dwa bilety na nasze solowe występy. Widzisz, że jesteśmy w Twoim mieście - dawaj znać. Im szybciej dasz znać tym lepsze miejsca Tobie załatwimy. Siedzisz w ostatnim rzędzie przy barze gdzie nic nie słychać? No to za późno dałeś znać. Dobra, wbijaj na zaplecze zbijemy piątkę! A i jeszcze damy Ci piątkę.

Twój nick będzie widoczny na planszy przed streamem. Plansza będzie z czystego vibranium. Każdy zauważy, że nas wspierasz!

• Wręczamy Ci klucze do sekretnej grupy FB, na której co miesiąc pojawi się dodatkowy krótki odcinek live podcastu (postreamium), Magia Szumiego oraz najlepsze fragmenty poprzednich streamów.

• Dostaniesz od nas, najwcześniej jak się tylko da, info z datą i godziną kolejnego streama.

420 zł miesięcznie

KLIKNIJ TUTAJ

Znowu jaranko... Myślisz sobie: "O, to śmieszne, kliknę tutaj, hie hie", a teraz miesięcznie bulisz 420 zeta! Za to samo co jest w poprzednich progach! Nie ma tutaj niczego nowego. Doceniamy jak bardzo nas wspierasz i w ogóle pokazujesz, że lubisz nasz live podcast, ale Jezu, ogarnij się. Nie owijajmy w bawełnę - pora na interwencję! Mamy Twoje dane kontaktowe i odpowiednie służby już zostały zawiadomione.

Poinformujemy o Twoim zjaraniu na specjalnej planszy przed streamem

• Wręczamy Ci klucze do sekretnej grupy FB, na której co miesiąc pojawi się dodatkowy krótki odcinek live podcastu (postreamium), Magia Szumiego oraz najlepsze fragmenty poprzednich streamów, ale wszystkie Twoje zjarane posty będziemy usuwać.

• Dostaniesz od nas, najwcześniej jak się tylko da, info z datą i godziną kolejnego streama. Tylko po co? Pewnie i tak się zjarasz i zapomnisz.

avatar

Nowy użytkownik

Rejent i Szumowski w domu na streamie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.