1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dołącz do grupy Włóczykijów!

Dziękuję ślicznie, że chcesz mnie wesprzeć taką kwotą. W zamian zapraszam Cię do supertajnej grupy na Facebooku tylko dla Patronów. Chociaż brzmi to jakoś izolująco, ale patrzę na to pod kątem integracji - bo będziemy razem w małej internetowej przestrzeni, gdzie będziemy mogli się lepiej poznać. Ja - autor ze swoimi Czytelnikami - Patronami. W grupie będę informować Cię o wszystkich poczynaniach w pierwszej kolejności - wpisy na blogu, relacje z wyjazdów, ciekawostki z Beskidu i Estonii oraz co jeszcze ślina przyniesie na język, tfu, klawiaturę. O niektórych rzeczach dowiesz się tylko Ty.

Będąc w takiej grupie oczywiście możesz śmiało zadawać pytania na tematy Cię nurtujące: wycieczka w Beskid Sądecki, gdzie zjeść w Nowym i Starym Sączu, czy do Estonii jest daleko, ile kosztuje wyjazd do państw bałtyckich i wiele innych. Niech będzie to przestrzeń (mimo iż zamknięta) pełna otwartości.

20 zł miesięcznie

Tutaj poczytasz więcej!

Dwie dyszki to już coś znaczy. Nie przejdę obok Ciebie obojętnie :) Będąc wspierającym mnie aż taką kwotą, poza uczestnictwem w tajnej grupie będziesz otrzymywać co miesiąc na swój adres mailowy paczuszkę rzeczy do czytania ode mnie. Najbardziej ekskluzywną lekturą będą moje reportaże "Jazdy ze Staszkiem". Ongiś publikowane na prywatnym profilu, teraz zamknięte w szufladzie i będące wspomnieniem 1,5 roku dojazdów starymi gruchotem 40 kilometrów do pracy w Gorlicach. Co miesiąc będę przesyłać Ci kolejne odcinki tych przygód, które wiem, że potrafią rozśmieszyć do bólu (autobus-sauna, gonitwa autostopem za uciekającym autobusem, płonące silniki i niedziałające biegi). Poza "Jazdą ze Staszkiem" będę przesyłać Ci linki do innych moich tekstów reportażowych i podróżniczych. Jest to wygodne rozwiązanie, bo nikomu nie chce się szukać czyichś tekstów w odmętach Internetu, więc zrobię to za Ciebie i będziesz miał gotowy zestaw do lektury w jesienne i zimowe wieczory (lub słoneczne, letnie popołudnia). Zdecydowanie jest to próg, który dedykuję tym, którzy lubią czytać i lubią moje pióro.

avatar

Nowy użytkownik

Sądecki Włóczykij

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.