1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Kochani!
Życie, które wybraliśmy nie tylko oznacza podróż po Świecie, przygody, poznawanie ludzi i miejsc. a przy tym dzielenie tego z naszymi dziećmi powoduje, że ta podróż smakuje jeszcze bardziej. To jest mega ekscytujące. Ale! Chcemy Was zainspirować do wyjścia poza tradycyjne schematy, programy, aby poczuć siebie naprawdę, czego w życiu chcecie i to po prostu zrobić. Mimo wszystko, czy wypada, czy nie, czy powinieneś ... i nie odkładać tego na "KIEDYŚ". Cieszymy się, że dzielenie się naszym pomysłem na życie i filozofią, jaka za nim stoi jest Wam potrzebna. Motywujecie nas do tego, aby jeszcze więcej pokazywać życia na drugim krańcu Świata, docierać do kolejnych ludzi i miejsc, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Dziękujemy z całego serca za Wasze zaangażowanie i odpłacamy naszym.

Ania i Bartek

11 zł miesięcznie

Kochani!
Dziękujemy z całego serca za Wasze zaangażowanie i odpłacamy naszym. Motywujecie nas do tego, aby jeszcze więcej pokazywać życia na drugim krańcu Świata, docierać do kolejnych ludzi i miejsc, którymi chcemy się z Wami podzielić.

A specjalnie dla CIEBIE:

❤ Udział w specjalnych LIVE tylko dla społeczności Patronów, podczas których na żywo możesz zadać nam pytania i dostać odpowiedzi na WSZELKIE pytania wprost od nas (kochamy te najbardziej intrygujące, zabawne, niewygodne??? TAK!) prosto z pokładu naszego domu, uroczych karaibskich wysepek, lub innych miejsc, gdzie akurat stoimy z naszym pływającym domkiem!
❤ Dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebook - SailOceans (Patrons Community) w której będziemy publikować dodatkowe zdjęcia i filmiki oraz odpowiadać na Wasze pytania

321 zł miesięcznie

Hmm ... Wygląda na to, że
A. Jesteś bliski rzucenia wszystkiego w ch... ę !
B. Masz dość systemu i narzucania nam tego, co powinniśmy i jak mamy żyć!
C. Bardzo nas lubisz
D. Wygrałeś w lotto i realizujesz wszystkie swoje zachcianki
E. Dzieci porwały Twój telefon i klikają w co się da!
F. Inne lub wszystko powyższe!!! :)

Tak czy inaczej juz Cię uwielbiamy! A specjalnie dla CIEBIE!!!!
Wszystko z pozostałych progów i:

❤Jedna na miesiąc (pierwsza po miesiącu zaangażowania) 30 minutowa konsultacja z Anią i/lub Bartkiem na wszelkie tematy żeglarskie, techniczne (wybór i zakup jachtu, przeprowadzka z lądu, logistyka i unikalne aspekty życia na morzu z dziećmi lub bez, kwestie techniczne i organizacyjne na bieżąco, itp.), podróży i życiowe (w zakresie od znajdywania i podążania za swoimi marzeniami przez ich realizację, uwalnianie się od programów rodzinnych, społecznych i systemowych, aż po kwestie związków, szczerości i unikalnej relacji z kimś z kim chcielibyśmy znaleźć się i wspierać na takiej drodze).
❤ Bardzo poważne ryzyko, że popływasz z nami! Raz w roku zapraszamy najbardziej zaangażowanego Patrona (minimum 3 miesiące wsparcia)


Do usłyszenia!
Ania i Bartek

avatar

Nowy użytkownik

SailOceans - Family Life Unplugged

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.