1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

18 zł miesięcznie

Fascynuje i ciekawi Cię twórczość kobiet?

Oprócz poznawania nowych artystek chciałabyś/ chciałbyś również dzielić się tym co tworzą kobiety, które doceniasz?

Oprócz dostępu do zamkniętej grupy dostaniesz również możliwość PUBLIKOWANIA w niej treści związanych tematycznie ze Sceną dla Kobiet. Wybrane, zaakceptowane przeze mnie treści będą pojawiały się również na oficjalnym kanale Fb.

- będziesz mogła/ mógł wesprzeć swoje ulubione artystki, które cenisz,
- będziesz mogła/mógł promować swoje działania artystyczne,
- będziesz mogła/ mógł tak jak ja dzielić się kobiecą muzyką, która Cię fascynuje, z innymi, którzy powielają Twoje zamiłowanie.

Oczywiście przysługują Ci również wszelkie nagrody z poprzednich progów oraz moja wdzięczność. :)

25 zł miesięcznie

„Kobieca muzyka” zawsze pod ręką!

Jeśli uwielbiasz muzykę tworzoną przez kobiety ten próg jest idealny dla Ciebie!

Dostaniesz „przedpremierowo” dostępy do play list robionych przeze mnie na YT z muzyką tworzoną przez kobiety. Muzyka kobiet będzie mogła Ci towarzyszyć zawsze, bez godzin wyszukiwania w YT, poznasz wiele wartościowych artystek, dzięki którym czas spędzony przy słuchaniu muzyki będzie wyjątkowy!

W miarę możliwości play listy te będę raz w miesiącu poszerzać o kolejne ciekawe artystki oraz rozszerzać działania również na aplikację Spotify i in. Przy aktualizacjach dostaniesz mailem powiadomienie, że pojawiły się kolejne play listy lub aktualne zostały poszerzone.

Oczywiście przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów oraz moja wdzięczność. :)

150 zł miesięcznie

Darmowe wejścia na koncerty kobiet lub udział w szkoleniach online.

Oprócz wszystkich nagród z poprzednich progów, dostaniesz jedno na kwartał darmowe wejścia na wybrane, organizowane przeze mnie w całej Polsce koncerty kobiet lub możliwość skorzystania ze szkoleń online organizowanych przeze mnie.


Informacje o wydarzeniach dostawać będziesz mailowo. Będzie to większość koncertów organizowanych przeze mnie (części jestem jedynie patronką lub współorganizatorką). Oprócz biletów na koncert, zdarzać się będzie możliwość zajrzenia „za kulisy”, możliwość porozmawiania z artystką – o tym będę również informować mailowo.

W czasie „bezkoncertowym” będziesz miała/miał możliwość skorzystania bezpłatnego z większości szkoleń online organizowanych przeze mnie.Oczywiście przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Wybierając ten próg automatycznie zgadzasz się na umieszczenie Twojego imienia i nazwiska. Jeśli wolisz zrezygnować z tej opcji wystarczy, że powiadomisz mnie o tym odpowiadając na maila powitalnego.

450 zł miesięcznie

Koncert online zagrany specjalnie dla Ciebie!

Mini koncert kobiet online (30 min) zagrany specjalnie dla Ciebie.

Przy wsparciu przez cały rok, trzy razy w roku zorganizuję dla Ciebie kameralny, akustyczny koncert w wykonaniu wybranej przeze mnie artystki. Wszelkie szczegóły, w tym termin i dobór artystki ustalać będziemy indywidualnie.
Będziesz mógł cieszyć się tym prezentem zapraszając do wspólnego oglądania przyjaciół, wykorzystać w formie wyjątkowego prezentu dla bliskich, cieszyć się nim z każdego miejsca na świecie.
Przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Wybierając ten próg automatycznie zgadzasz się na umieszczenie Twojego imienia i nazwiska. Jeśli wolisz zrezygnować z tej opcji wystarczy, że powiadomisz mnie o tym odpowiadając na maila powitalnego.
Przy wsparciu w krótszym okresie niż rok– proporcjonalnie do okresu.

1200 zł miesięcznie

Koncert zagrany specjalnie dla Ciebie!

Kameralny, akustyczny, godzinny koncert w wykonaniu kobiet.

Dwa razy w ciągu roku zorganizuje dla Ciebie kameralny, akustyczny koncert.
Już teraz zaplanować możesz ważne wydarzenia w swoim życiu, rodzinne imprezy prywatne czy imprezy firmowe, które chciałbyś uczcić z innymi przy muzyce na żywo, w wyjątkowym wydaniu. Wykorzystać w formie wyjątkowego prezentu dla bliskich.

Koncert zorganizowany będzie do celów prywatnych, nie komercyjnych.
Wszelkie szczegóły: miejsce, termin, dobór artystki i wszelkie warunki ustalać będziemy indywidualnie.Przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Wybierając ten próg automatycznie zgadzasz się na umieszczenie Twojego imienia i nazwiska. Jeśli wolisz zrezygnować z tej opcji wystarczy, że powiadomisz mnie o tym odpowiadając na maila powitalnego.
Przy wsparciu w krótszym okresie niż rok– proporcjonalnie do okresu.

avatar

Nowy użytkownik

Scena dla Kobiet

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.