1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękujemy!
Z każdym z naszych subskrybentów jesteśmy serdecznie zaprzyjaźnieni i utrzymujemy stały kontakt mailowy oraz poprzez media społecznościowe.
To dla nas ogromny honor, że teraz nasze działania mogą liczyć na Twoje wsparcie nie tylko poprzez dobre słowo, ale również poprzez dorzucenie swojej finansowej cegiełki w świat starego kina. Taka pomoc zdecydowanie ułatwi i przyspieszy większość naszych projektów,
Podaj nam swój adres e-mail. Będziesz otrzymywał od nas cyklicznie (nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie) newsletter z najnowszymi informacjami dotyczącymi międzywojennych filmów, szlagierów i gwiazd. Opowiemy Ci w jaki sposób upamiętnia się je dzisiaj i co robimy, aby ocalić od zapomnienia tamten przedwojenny świat. W newsletterze znajdziesz również informacje, których nie publikujemy jeszcze na stronie!
Ty jesteś z nami, a my jesteśmy z Tobą. Tamten świat właśnie taki był - chcemy o nim pamiętać jak najdłużej.

avatar

Nowy użytkownik

stare-kino.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.