1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

PRZYJACIEL

Nie mamy wątpliwości – skoro decydujesz się wspierać nas co miesiąc taką kwotą, na pewno jesteś na bieżąco z naszymi przedsięwzięciami, a zakres działań Stowarzyszenia jest Ci bliski. Witaj w gronie przyjaciół! Otrzymasz imienne podziękowania wraz z oficjalnym Certyfikatem Patrona w formie elektronicznej! Zapraszamy Cię także do grupy VIP na Facebooku. Jako jej członek będziesz mieć bezpośredni wpływ na tematykę przygotowywanych przez nas treści. Twoje pytania i sugestie są bardzo mile widziane!
Poza dostępem do grupy VIP na Facebooku i imiennych podziękowań wraz z oficjalnym Certyfikatem Patrona w formie elektronicznej, otrzymujesz od nas zestaw 3 eleganckich zielonych sznureczków, przygotowanych na potrzeby naszej kampanii społecznej. Noś #zielonysznureczek z dumą – i podaruj swoim znajomym!

Podziękowania:
- Certyfikat Patrona
- 3 zielone sznureczki
- Dostęp do Grupy VIP

avatar

Nowy użytkownik

Stowarzyszenie Animo

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.