1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Dziękujemy!
Peace & Pussy dla Ciebie, Siostro i Bracie <3

Wysyłamy Ci nasze głębokie wyrazy wdzięczności w duchu "Peace & Pussy", ale to oczywiście nie wszystko. Osoby wspierające nas od tego progu, oprócz nagród z poprzedniego progu, otrzymają zestaw 6 naklejek naszej marki "Peace & Pussy". Peace & Pussy jest jednym z flagowych projektów Fundacji Sztuka Wolności i przyczynia się do zmiany świadomości w zakresie równości płci, celebracji kobiecości i żeńskiego pierwiastka w każdej osobie. Projekt Peace & Pussy ma na celu m.in. tworzenie społeczności osób, które budują świat inkluzywny i równościowy w poszanowaniu godności każdej osoby. Bądź z nami! Niezmiernie cieszymy się z Twojego wsparcia.
W naszej grupie na Facebooku możesz poznać wiele ciekawych osób o podobnym światopoglądzie i być może nawet zainicjować swoje własne działania na drodze do lepszego świata. Zestaw naklejek z Pusiaczkeim może stać się Twoim pierwszym narzędziem aktywistki/aktywisty na rzecz równości.

Zestaw naklejek Peace & Pussy jest ekskluzywnym prezentem dla naszych Patronek i Patronów.
Nie możesz go kupić, ale możesz go obejrzeć w naszym sklepie online: www.sztukawolnosci.org.pl/sklep

30 zł miesięcznie

Cudownie!
Wielki dzięki, droga Patronko i drogi Patronie!

Osoby wspierające nas od tego progu, oprócz nagród z poprzedniego progu, otrzymają przypinkę z logo "Peace & Pussy". To będzie Twoja osobista odznaka za zasługi na rzecz wnoszenia pussy-centrycznej perspektywy do patriarchalnego świata fallocentryzmu. Ten stylowy gadżet (z uszkami!) będzie także informacją dla świata o tym, że wspierasz równość, godność każdej osoby oraz samostanowienie kobiet o ich ciałach. Zapewniamy, że ponadto będzie Ci dane roztaczać pozytywną aurę i dobry humor. Logotyp Peace & Pussy z kotkiem wywołuje uśmiech i radość.

Przypinki i naklejki Peace & Pussy są ekskluzywnymi prezentami dla naszych Patronek i Patronów.
Nie możesz ich kupić, ale możesz je obejrzeć w naszym sklepie online: www.sztukawolnosci.org.pl/sklep

500 zł miesięcznie

To niesamowite!
Dziękujemy Ci, droga Patronko, drogi Patronie!

Tak duże wparcie świadczy o tym, że naprawdę dostrzegasz sens naszych działań i pragniesz przyczyniać się do prężnego rozwoju Fundacji Sztuka Wolności i jej wolnościowych, równościowych aktywności. Dla nas to znak, że Ty także masz w sobie gen aktywisty/aktywistki. Być może Twoim marzeniem jest działalność społeczna? Nie musisz zakładać własnej organizacji! Możesz wesprzeć nas swoją wiedzą, swoimi pomysłami, swoim doświadczeniem.

Jesteśmy Ciekawi, kim jesteś. Kto tak hojnie nas wspiera i jakie ma pomysły na zmianę świata? Dlatego zapraszamy Cię do naszej grupy konsultacyjnej, która spotka się dwa razy w roku (online bądź w realu), aby porozmawiać o nowych kierunkach działań naszej fundacji. Co można ulepszyć, zmienić? Co już wypełniło, a co domaga się działania? Porozmawiajmy, zapraszamy Cię!

Oczywiście masz dostęp do pełnej puli poprzednich nagród.
Jeszcze raz dziękujemy!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Sztuka Wolności

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.