1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Wsparcie z wkładką ❤︎

To niesamowite. Czuję się jak byś postawił mi obiad na mieście w Poznaniu albo kupił baterie 9V dobrej jakości. Jednym słowem, jestem zaskoczony i wzruszony Twoim gestem. Oczywiście dodam Cię do "analogowej" listy moich patronów i pewnie po jakimś czasie zapamiętam Twoje imię i nazwisko lepiej, niż instrukcję obsługi pralki.

To nie wszystko.
W ramach podziękowania nagram dla Ciebie co miesiąc pocztówkę dźwiękową. Jej temat i adresata wybierzesz osobiście, ponieważ ten prywatny film będzie do Twojego użytku. To znaczy, że możesz z nim zrobić co chcesz. Wysłać w mailu, wrzucić na relację lub nagrać na VHS i sprzedawać. Jeśli nie będziesz miał pomysłu na temat pocztówki, ja coś dla Ciebie wymyślę.

avatar

Nowy użytkownik

Teofil z Katowic

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.