1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Łączy nas głęboka więź! ❤️

🚀 Dzięki Twojemu wkładowi jesteśmy w stanie przygotowywać aktualne i ważne materiały dziennikarskie.


Jak mówił założyciel „Więzi” Tadeusz Mazowiecki: „Można się różnić, można się spierać. Ale nie wolno się nienawidzić” (fot. Tomasz Wierzejski/FotoNowa).

Podejmujemy najważniejsze problemy społeczno-polityczne, religijne i kulturalne z perspektywy katolicyzmu otwartego na świat – publicystycznie i informacyjnie. Odkrywamy trudną prawdę – jak w przypadku śledztw dziennikarskich Zbigniewa Nosowskiego o diecezji kaliskiej oraz o sprawie ks. Andrzeja Dymera. Za oba śledztwa otrzymaliśmy nominacje do najważniejszych krajowych nagród dziennikarskich.

🚀 One nie powstałyby bez Twojego wsparcia. Dziękujemy, że współtworzysz „Więź”!

Będziemy wdzięczni, jeśli przyjmiesz od nas w zamian:

🎧 Nowe odcinki podcastów przedpremierowo;

📧 „Więź co Tydzień” – zestaw nowych tekstów i podcastów w każdy piątek w Twojej skrzynce mailowej;

✋ Dostęp do zamkniętej grupy dla Patronów oraz autorów i redaktorów „Więzi” na Facebooku;

✍️ Wpis z imienia, nazwiska lub pseudonimu w „Podziękowaniach dla Przyjaciół” w kwartalniku „Więź” i serwisie Więź.pl;

📲 Nowe numery kwartalnika „Więź” w ebooku (w plikach epub, mobi, pdf) w dniu premiery;

📘 PDF z książką Zbigniewa Nosowskiego „Szukanie nadziei” – wybór najważniejszych tekstów redaktora naczelnego kwartalnika „Więź” wydany z okazji 20-lecia kierowania przez niego tytułem.

100 zł miesięcznie

Łączy nas silna więź! 💓

🚀 Twoje zaangażowanie pozwala nam na przygotowywanie materiałów dziennikarskich w formie tekstów, lecz także podcastów i wideo – dzięki czemu realizujemy naszą misję wśród różnych osób i w różnorodny sposób. Staramy się, aby nasze treści były przystępne i atrakcyjne dla obecnych i nowych odbiorców. Pomagasz „Więzi” docierać szerzej.

🚀 Ponadto Twoje wsparcie sprawia, że wszystkie treści powstające w serwisie Więź.pl pozostają bezpłatne – dla Ciebie i innych użytkowników, także tych, których nie byłoby stać na subskrybowanie artykułów odpłatnie.

Wierzymy, że dzięki wsparciu takich osób jak Ty będziemy pomagać każdemu wyrobić sobie własne zdanie w aktualnych i ważnych sprawach społeczno-politycznych, religijnych i kulturalnych. Dziękujemy, że umacniasz „Więź”!

Oferujemy Ci wszystkie wymienione w poprzednich progach wyrazy wdzięczności.

500 zł miesięcznie

Łączy nas ścisła więź! 💖

Przypominamy: „Więź” to rzetelna i nieoczywista publicystyka, podcasty, śledztwa dziennikarskie, ponad 60-lat tradycji i obecności na polskiej mapie religijnej, kulturalnej i intelektualnej. Wspierając nasze działania w internecie, sprawiasz, że wszystkie treści serwisu Więź.pl – zarówno teksty, podcasty, jak i inne materiały audiowizualne – pozostają bezpłatne dla odbiorców.

Wspierasz w ten sposób istnienie w Polsce umiarkowanej katolickiej opinii publicznej i promujesz kulturę dialogu. Będziemy zaszczyceni możliwością przekazania Ci elektronicznego dyplomu Mecenasa „Więzi” oraz wszystkich wyrazów wdzięczności wymienianych w poprzednich progach.


Jak mówił ks. Adam Boniecki: Trzeba się cieszyć, że „Więź” jest. Dzięki niej można się przekonać, że w Polsce i w Kościele polskim jest miejsce także na nurty wywodzące się z rodowodów niepokornych, że jest miejsce na poszukiwania, na stawianie trudnych pytań i nawet na błędy (fot. Adam Walanus/adamwalanus.pl). Dziękujemy!

avatar

Nowy użytkownik

Więź

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.