Patrycja Rotithor

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 811

Liczba Patronów: 1196

Zostań Patronem
7 patronów
410 miesięcznie
2 855 łącznie
Pomagam Ci zrozumieć Ajurwedę. Pokazuję w jak prosty sposób możesz wprowadzić elementy Ajurwedy do swojej codzienności. Na kanale CHIC CHIQ Ayurveda dzielę się pielęgnacją, masażami, jogą twarzy. Od pielęgnacji wewnętrznej po pielęgnację zewnętrzną. Moja przygoda zaczęła się w Hong Kongu, a Twoja?

O Autorze

W starożytnych Indiach, okresu wedyjskiego, nauczycielowi lub przewodnikowi duchowemu w zamian za poświęcony czas oferowało się DAKSHINA - zapłatę w formie pieniężnej lub darów według możliwości osoby obdarowującej.

Nazywam się Patrycja Rotithor i moja przygoda z Ajurwedą rozpoczęła się 10 lat temu, w Hong Kongu, kiedy to intensywny styl życia, wielogodzinna praca, duża wilgotność powietrza, zabawa, podróże i ich niekorzystne efekty bardzo szybko objawiły się w...wyglądzie skóry, włosów i samopoczuciu, przegrzewaniu się i powolnym nie ogarnianiu. 

Wtedy Ajurweda pojawiła się w moim życiu, kiedy to koleżanka z pracy Indyjskiego pochodzenia opowiedziała mi o jednym sposobie pielęgnacji skóry, który jej babcia stosowała na problemy z cerą. I to był czas, kiedy poznałam kultową już maseczkę "haldi" czyli kurkumową. Od tego czasu moje życie zmieniło się z dnia na dzień na lepsze, kiedy to powoli wprowadzałam powolutku malutkie elementy Ajurwedy do swojego codziennego życia.

Od 5 lat opowiadam o Ajurwedzie, uczę w jaki sposób każdy z nas może zaprosić Ajurwedę do swojego życia. Wierzę, że dobrą wiedzę, którą otrzymałam należy przekazywać dalej. Wierzę w bycie mostem, dzięki któremu może rozpocznie się Twoja przygoda. Może niekoniecznie z Ajurwedą, ale może w innym podobnym kierunku, który będzie dobry dla Ciebie.

Swoją podróż dzielenia się wiedzą rozpoczęłam od bloga, potem przyszedł Instagram, gdzie do dnia dzisiejszego uwielbiam tworzyć treści i łączyć się z Wami, słuchać waszych sugestii i odpowiadać na Wasze pytania. Z czasem doszedł TikTok, gdzie w krótkiej i "not so serious" opowiadam o Ajurwedzie, pokazuję masaże i jogę twarzy.

Razem z moim mężem Amolem, który pochodzi z Indii stworzyliśmy malutką markę bezwodnej Ajurwedyjskiej pielęgnacji skóry, gdzie znajdziecie nasze autorskie maseczki w proszku, inspirowane indyjskimi tradycyjnymi maseczkami zwanymi "ubtan". 

Od niedawna tworzę dłuższe treści na kanale YouTube: CHIC CHIQ Ayurveda, gdzie mogę dokładniej rozwijać konkretne tematy, pokazywać pełne masaże i jogę twarzy wraz z opisem. 

CO CHCĘ ROBIĆ?

Tworzyć dla Ciebie więcej. Więcej treści, która będzie dla Ciebie wartościowa, którą chcesz zobaczyć, przeczytać czy usłyszeć. Dzięki Twojemu wsparciu będzie dla mnie możliwe lepsze poznanie co Ciebie interesuje, co chciałabyś/chciałbyś zobaczyć, oraz w jakiej formie. 

Chcę tworzyć dla Ciebie specjalne warsztaty i webinary, narazie on-line, ale kto wie, może jeszcze uda się w tym roku zobaczyć też na żywo.

Od bardzo dawna chodzi za mną napisanie e-book'a oraz videobook'a. Gdzie dokładniej mogę pokazać Tobie czym jest Ajurweda i w jaki sposób wprowadzić ją do swojego życia.

Tak samo z masażami i jogą twarzy, wiele z was często prosi mnie o pokazanie w jaki sposób masować, jak ułożyć sobie sekwencje masażu i ćwiczeń tak na codzień. Myślę, że forma e-book'a i videobook'a czy warsztatów byłaby jak najbardziej pomocna.

DAKSHINA

Dzięki Twojej DAKSHINA, będę mogła tworzyć więcej, lepiej, wartościowo i przede wszystkim dla CIEBIE

Będę mogła tworzyć e-booki, vide'a, videobooki, warsztaty online i może z czasem na żywo. Moim marzeniem jest stworzenie regularnych warsztatów Ajur-Yogi przeznaczonej specjalnie dla kobiet. Dzięki waszemu wsparciu mam nadzieję będzie to bardziej możliwe.

Od dawna dajecie mi wiele wsparcia i dziękuję za każdą wiadomość wysłaną do mnie, która mówi o pozytywnej zmianie jaką wprowadziliście do swojego życia, słuchając moich wskazówek.

Dzięki takim wiadomościom wiem, że jest warto robić to co robię, a chcę robić to coraz lepiej.

 

Poprzez wasze wsparcie będę mogła odwdzięczyć się nie tylko wartościowymi treściami, ale też i przygotowałam dla Ciebie małe rzeczy, prezenty, które mam nadzieję wzbogacą Twoją wiedzę i wprowadzą Ciebie na wyższy poziom życia z Ajurwedą.

Takie jak specjalnie przygotowane treści tylko dla Ciebie, specjalną grupę, gdzie będziemy mogli porozmawiać o tym co chciałabyś/chciałbyś usłyszeć, zobaczyć. Regularne spotkania on-line w formie warsztatów, gdzie porozmawiam o Ajurwedzie, razem pomasujemy lub poćwiczymy. A czasem też i przygotuję specjalne promocje i produkty z którymi podzielę się z Tobą.

 

Dziękuję Tobie, że jesteś, że wspierasz i pomożesz tworzyć coraz to lepsze miejsce na CHIC CHIQ Ayurveda <3.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Kasia Giedyk
Kasia Giedyk
Próg: 35 zł
Małgorzata Kaliszewska
Małgorzata Kaliszewska
Próg: 80 zł
Waleria Gorobets
Waleria Gorobets
Próg: 35 zł
Elka Maya Coucou
Elka Maya Coucou
Próg: 110 zł
Zuzanna Kostrzewska
Zuzanna Kostrzewska
Próg: 80 zł
Kinga Sudhoff
Kinga Sudhoff
Próg: 35 zł