Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Kim jestem ? Jestem zwykłym człowiekiem jakich wielu na tym świecie (a może jednak nie ). Interesuje mnie wiele rzeczy, które otaczają Nasz świat. Zaczynając od brzuchomówstwa, a kończąc na pantomimie. Skąd się to bierze? Nie lubię się nudzić. Jedni mówią, że dziwak. Drudzy, że człowiek z odmiennymi poglądami.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Działalność ogólna
Taka kwota jest potrzebna, aby ulepszać co miesiąc show sceniczne.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Działalność Youtubowa
Czasami coś nakręcę, ale chciałbym to robić profesjonalnie (również profesjonalnie nagrywać moje występy) Kwota ta będzie przeznaczona na kamerę mikrofony itp. oraz montażystę.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Śmiechu co niemiara!
Raz na miesiąc zrobię pokaz swoich umiejętności w określonym przeze mnie mieście!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 10000 zł
Stworzenie książki o brzuchomówstwie
Ten cel odmieni historię Polskiego brzuchomówstwa. Chciałbym przedstawić tutaj sylwetkę człowieka, dzięki, któremu nowożytne brzuchomówstwo się rozwinęło do tego stopnia jakie jest teraz. Marian Czajkowski (kuzyn słynnego muzyka/kompozytora) znany w Ameryce jako The Great Lester (Wspaniały Lester). był brzuchomówcą, który spopularyzował tę sztukę w tym kraju w latach 10-tych XX wieku. Jego partnerem scenicznym był Frank Byron Jr. Był nie tylko wspaniałym artystą, ale również i nauczycielem. Jego uczniem był Edgard Bergen, który to posiada swoją gwiazdę w Holywoodzie. Chciałbym, aby ta piękna sztuka wróciła do Polski, gdzie jej prawdziwe miejsce.

O Autorze

Kim jestem ?
Jestem zwykłym człowiekiem jakich wielu na tym świecie (a może jednak nie ). Interesuje mnie wiele rzeczy, które otaczają Nasz świat. Zaczynając od brzuchomówstwa, a kończąc na pantomimie. Skąd się to bierze? Nie lubię się nudzić. Jedni mówią, że dziwak. Drudzy, że człowiek z odmiennymi poglądami.

Czym się zajmuję ?
Pomimo młodego wieku spróbowałem już wielu rzeczy i wielu rzeczy się nauczyłem. Aktualnie w swoich występach mogę przedstawić siebie jako brzuchomówca, iluzjonista oraz klaun. Interesuje mnie również aktorstwo. W swojej ofercie przystosowuję się do sytuacji. Dla dzieciaków w wieku do 6 lat najlepszy jest klaun i iluzjonista połączone z elementami brzuchomóstwa. Dla starszych osób najlepsze są sztuki takie jak brzuchomóstwo i iluzja.

Dlaczego ja ?
W Polsce mało jest artystów oferujących szeroki zakres swoich umiejętności. Jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę. Mogę sprawić, że każdy bez względu na wiek będzie się dobrze bawił.

Rekomendacje
Moje umiejętności potwierdzają znani brzuchomówcy, iluzjoniści na świecie. Między innymi Kevin Johnson znany z American Got Talent. Poniżej przedstawiam niektóre rekomendacje.

„I really like your „Interview” video on YouTube! You are a great ventriloquist and i love Gburek! Keep up the great work!”- Kevin Johnson, amerykański komik, brzuchomówca

„Excellent vent. Nice to meet you.” – Karl Jefferybrytyjski komik, brzuchomówca, iluzjonista

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Kwota nieduża, ale jak to mówią grosz do grosza... Dzięki tej kwocie sprawisz, że Gburek się uśmiechnie, Ernest powstrzyma apokalipsę, a Marian przestanie płakać, a ja? Jeśli będziesz chciał wyślę Ci osobiste podziękowania.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Niby nic, ale każda 10 cieszy (wszakże jest to już pieniążek papierowy). za tę kwotę dostaniesz to samo co w progu wyżej + podziękowanie w formie zdjęcia.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Gburek, kiedyś powiedział: Lubie tę kwotę bo można ładnie zabalować. Ja za tę kwotę balować nie będę (nie umiem tańczyć), więc kwota ta będzie bardzo dobrze spożytkowana. Za tę kwotę dostaniesz możliwość nauczenia się podstaw brzuchomówstwa na Skype (podstawy) oraz darmową wejściówkę na mój występ + oczywiście te co powyżej.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
No to zagramy sobie w zielone (bo taki kolor ma banknot.... eh nie ważne) Za tę kwotę Ernest pójdzie się umyć Gburek zaśpiewa, a ja mogę Ci zaoferować kurs internetowy brzuchomówstwa (Skype - podstawowy) oraz darmową wejściówkę na mój występ. oraz dla tych co będą mnie wspierać co miesiąc raz na 4 miesięcy zrobię warsztaty z brzuchomówstwa (pełny kurs) w określonym przeze mnie mieście.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dla tych osób zrobię lalkę typu muppet z podobizną Gburka (dla co miesięcznych patronów możliwość wybrania własnego wzoru lalki - warunek 2 miesiące patronu) oraz to co we wcześniejszych progach.
Zostań patronem
2000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dzięki właśnie jesteś jedną z wielu osób, która przyczyni się do rozwoju brzuchomówstwa w Polsce. Dzięki hojnemu napiwkowi, umieszczę Ciebie w imiennych podziękowaniach w pierwszej książce o brzuchomówstwie w kraju.
Zostań patronem
4000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Jako osoba, która dała najwyższy "napiwek" masz dostęp do wszystkich progów oraz dostaniesz jako jedyny/a podziękowania imienne na okładce książki.
Zostań patronem
10000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Pewnie i tak nikt nie da, ale co tam myślę, że co do nagrody się dogadamy. Jedno jest pewne przyspieszyłeś wydanie książki o 100%
Zostań patronem