Paweł Prus

W Patronite od 21.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Zawodowa produkcja filmów chrześcijańskich, sprzęt, studio i inne wydatki, czyli proza życia

12 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

12 000 zł

brakuje

Tak, wiem, że to bardzo ambitne. Porwałem się na robienie kanału prustv, kiedy nie miałem żadnej kamery, mikrofonu czy oświetlenia. Absolutnie nic. Wszystko co mam dotychczas zgromadzone, dzięki któremu mogę prowadzić produkcje na prustv zakupiłem sam, z własnych zapracowanych pieniędzy. Nie jest to jeszcze tak "profeska" o której marzę ale uwierz mi, komputery, programy i inne rzeczy na prawdę sporo kosztują.
Tak, chciałbym poświęcić się w całości tworzeniu. Tak, chciałbym docierać do ludzi. Tak, chciałbym przez media głosić dobra nowinę. Niestety, nie wszystko da się pogodzić z pracą zawodową. Nie pracuję na etacie, jak większa część naszego społeczeństwa, a więc nie zaczynam o 8.00 i nie kończę o 15.00. Zaczynam realnie wcześniej i kończę po nocy aby utrzymać siebie i rodzinę. Kanał póki co robię w wolnych okienkach, między przebiegami, projektami, w czasie w którym powinienem odpocząć, w weekendy.
Dotychczas kręciłem gdziekolwiek. Nawet nie będę opowiadał gdzie i w jakich warunkach. Jakkolwiek rozwijałem i rozwijam swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Wiem, że potrzebuję profesjonalne studio, w którym będą mogły powstawać produkcje na miarę wizji, którą mam w głowie. Jak widzisz nie siedzę tylko w miejscu. Sporo rzeczy kręcę przy okazji innych wydarzeń chrześcijańskich, gdzie spotykam się i rozmawiam z ciekawymi ludźmi. Czas to pieniądz, a nawet samochód na powietrze nie jeździ (niestety ;-)
Pomóż mi to zmienić i odwrócić proporcje. Koszty produkcji to nie tylko pensje, montaż oraz drobne koszty realizacyjne wszystkich projektów. Potrzebuję zakupić nowoczesny sprzęt filmowy. Będę ogromnie wdzięczny, jeśli zechcecie pomóc zmniejszyć ten ciężar i realnie współtworzyć kanał!
Zostań Patronem