Phoenix Pictures

Rozwijająca się młoda artystka, magister sztuki, asystentka w pracowni malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych. Zafascynowana twórczością barokowych Dawnych Mistrzów.

O Autorze

Cześć, jestem rozwijającą się artystką, magistrem sztuki, asystentką w pracowni malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych. Jestem zafascynowana twórczością barokowych Dawnych Mistrzów. Uważam, że we współczesnej sztuce wszystko jest dopuszczalne, choć obrazy przesiąknięte sentymentalizmem nie są dziś cenione. To, co chcę zawrzeć w moich pracach, ma jakość sentymentalną. Wszystko, co doceniam i do czego dążę w swoich działaniach artystycznych, jest „stare” w świecie sztuki i stanowi przeciwieństwo tego, co teraz jest uważane za cenne i jakościowe. „Sztuka” której bronię to taka, którą można stworzyć tylko zmysłowo. Pomysł uczestniczenia w wielkiej tradycji malarstwa jest ekscytujący i to pozwala mi pracować.

"Karolina", olej na płótnie, 100x130 cm.

"Wojtek", olej na płótnie, 100x130 cm.

"Autoportret", olej na płótnie, 90x120 cm.

"Adam", olej na płótnie, 130x115 cm.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)