Pięknodziejka - Isia Zarzycka

W Patronite od 30.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1589

Liczba Patronów: 1688

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
80 łącznie
Moim marzeniem i misją jest tworzenie piękna i uczenie o pięknie. Jestem Pięknodziejką - elfem, artystką, hennistką, dobrą duszą, słuchaczką... To ja, czyli Isia ;) Maluję henną, uczę o hennie, tworzę piękno, projektuję piękne rzeczy...

O Autorze

Hej :)

Nazywam się Isia i jestem Pięknodziejką - czyli osobą, która tworzy Piękno, kocha Piękno, uczy o Pięknie :)

Większość z Was kojarzy mnie z profilu Henna Hygge. To miejsce, gdzie dzielę się moją hennową twórczością, zarażam Was miłością do naturalnej henny i sztuki mehendi.

Bardzo ważną częścią mojej działalności jest przekazywanie wiedzy dalej. Dlatego kilka lat temu, kiedy tylko poczułam, że mam wystarczające umiejętności hennowe - zaczęłam organizować warsztaty. Dla początkujących, dla średnio-zaawansowanych, zajęcia semestralne, kursy online... I uwielbiam to!

A z tymi osobami, które hennę pokochały, chcą pokochać lub po prostu są artystycznymi duszami - spotykam się w mojej facebookowej grupie treningowej Szkoła Henny i Pięknodziejstwa - do której serdecznie zapraszam <3 i której teraz chcę poświęcić jeszcze więcej uwagi.  

                  

Malowanie henną pozwoliło mi wyrazić w końcu te nieskończone pokłady kreatywności, z którą wcześniej nie do końca wiedziałam co zrobić, jak ją skanalizować ;)

Dlatego we wspomnianej wyżej grupie facebookowej znajdziesz nie tylko hennowe wskazówki
i treningi, ale też rozmowy na temat twórczości ogólnie :)

A na profilu Pięknodziejki znajdziesz moje działania poza hennowe, między innymi:

* obrazy i grafiki

* grę Taifho - znasz? A jak nie to koniecznie zobacz! :D

* projekty identyfikacji wizualnej. Ale to nie są takie zwykłe logotypy. Tworzę dla ludzi, którzy w logo chcą zamknąć energię swojej firmy, którzy uwielbiają swoje przedsięwzięcie, którzy chcą żeby logo było przy okazji małym dziełem sztuki :)

Jestem bardzo podekscytowana rozwijaniem się w tej dziedzinie :)

           

Pozdrawiam Cię serdecznie, dziękuję za wsparcie i zapraszam do mojego elfiego świata pełnego piękna!

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni