Pinko talks & market PL

2 patronów
PINKO talks & market PL to grupa osób kochających markę Pinko 😍 Sieć wzajemnych zaufanych kontaktów. Przekazujemy najnowsze informacje dot. marki, akcji promocyjnych, opisy nowych kolekcji, recenzje produktów i wiele innych ciekawych rzeczy. ✨ Stawiamy na jakość i wysoką moderacje postów.

O Autorze

 

Cześć!

Grupa PINKO talks & market PL powstała 7 maja 2020 roku,
 

żeby PINKO Maniaczki mogły spotykać się online.

Początkowo jako grupa sprzedażowa z czasem przekształciła się w unikalny projekt dla fanek, którego na polskim rynku nie ma! 

😍

Na koniec 2020 roku liczyłyśmy już ponad 11 tys. osób !

Napisałyśmy wspólnie 4,2 tys. postów i 49,6 tys. komentarzy 

Nasze wspólne treści wywołały aż 42,5 tys. reakcji 

a w 2021 roku te liczby ciągle rosną!

 🤩

 


 

CO ROBIMY:

★  weryfikujemy i akceptujemy dziesiątki Waszych postów

serwujemy Wam najlepsze wiadomości ze świata marki

★ informujemy o rabatach i gorących ofertach

piszemy dla Was posty, które będą Wam towarzyszyć do porannej kawy lub ułatwią zakupy (recenzje, porównania, tricki )

dbamy o Wasze bezpieczeństwo

🤗


 

Poświęcamy swój czas wolny i energię, aby razem z Wami budować tak fajną i coraz bardziej zaufaną społeczność, ale same też potrzebujemy motywacji i wsparcia stąd pomysł na PATRONITE.

 

Chcemy rozwijać się i iść dalej, pokazywać i porównywać dla Was produkty z coraz nowszych kolekcji, zainwestować w reklamę i wdrożyć plan na jeszcze bezpieczniejsze transakcje.

Nasze pomysły na nowe artykuły i rozwój grupy nie mają końca, dlatego
cieszymy się, że tu jesteście i chcecie docenić naszą działalność

❤️

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Klaudia Archacka
Klaudia Archacka
Próg: 30 zł
Paulina  Szatkowska
Paulina Szatkowska
Próg: 200 zł