Pink Wellington

W Patronite od 27.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1108

liczba Patronów: 1276

1 patron
20 zł miesięcznie
125 zł łącznie
Jestem absolutną życiową maksymalistką, której celem jest sprawianie, by życie było piękniejsze, by chciało się bardziej, a słońce świeciło mocniej. Uwielbiam śmiać się w dobrym towarzystwie, kocham pyszne jedzenie i dobre kraftowe piwo. Po nocach śnią mi się palmy i podróże małe i duże.

O Autorze

CZEŚĆ! 


Mam na imię Nikola. Uwielbiam śmiać się w dobrym towarzystwie, kocham pyszne jedzenie i dobre kraftowe piwo. Po nocach śnią mi się palmy. Szczególnie te rosnące wzdłuż nadmorskiej promenady. Tak to już jest, że jak się złapie podróżniczego bakcyle, to ciągle chce się więcej. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia. A że nie boję się marzyć odważnie, to zrobiłam listę 33 miejsc, które chcę odwiedzić w ciągu najbliższych lat. Nic nie inspiruje mnie do działania tak, jak podróże i poznani podczas nich ludzie. Dlatego chcę się z Tobą dzielić dobrem świata.


Gdy uświadomiłam sobie, że marzenia się nie spełniają, zmieniłam swoje podejście do życia i zaczęłam zauważać i wykorzystywać okazje, które daje mi życie. Bo nie ma rzeczy, której nie dasz rady zrobić. Wystarczy zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Odkąd to zrozumiałam, zaczęłam dostrzegać, że życie jest pełne fajnych doświadczeń i takim podejściem staram się zarazić Ciebie na Pink Wellington. 


Mam też takie małe marzenie (choć dla mnie ono jest ogromne i nadal mnie onieśmiela), żeby wystartować z kanałem na Youtubie i w takiej formie pokazywać Ci, to co wywołuje u mnie emocje, zabierać w podróże i dzielić się zdobytą wiedzą.

 Na co idą Twoje pieniądze?

- koszty stałe związane z prowadzeniem bloga, 

- sprzęt - aparat, mikrofon, statyw itd., 

- podróże - bilety, noclegi, wstępy do ciekawych miejsc. 

 

Teraz najbardziej chciałabym zabrać Cię w podróż do Azji - Tajlandia, Malezja, Kambodża, Wietnam i Bali. Co Ty na to? 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!