Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  „poczytaj mi” to mój autorski projekt, którego celem jest dotarcie do każdego dziecka przez czytanie pięknych, polskich bajek, rozwijanie wyobraźni dzieci i zainteresowanie ich czymś bardziej wartościowym, niż „śmieciowe” treści zamieszczane w social mediach, z których niestety coraz częściej czerpią przykłady.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Niezbędne minimum artystyczne :)
Żeby nagrywać, potrzebuję materiałów i pokrycia kosztów związanych z całą otoczką z tym związaną.
Książki, przybory biurowe, przejazdy. To wszystko kosztuje a ja chcę być dla Was coraz to lepsza i tworzyć coraz to nowsze, ciekawsze treści. Twórcy bajek też zasługują na nagrody, dlatego z chęcią kupować będę ich pozycje, bo to z kolei moje dziękuję dla nich. Dla mnie służą za podstawę do nagrywania materiału. Dla Was stają się za moim pośrednictwem słuchowiskiem. Tak wygląda nasze wzajemne oddziaływanie :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Cała ja, całą sobą :)
Mogę nie tylko poświęcić się całą sobą tworząc treści dla dzieci ale również doskonalić się, szkolić i z dnia na dzień, stawać się bardziej profesjonalna. Szkolenia z dykcji, nauka korzystania z wielu potrzebnych programów. Codziennie ćwiczenia i szukanie coraz to lepszych treści. Mogę się rozwijać i w końcu zacząć przelewać na papier wytwory mojej wyobraźni. Mogę pisać bajki i wiersze o czym marzę od dawna a właśnie teraz przyszedł czas na realizację planów. Może niedługo uda mi się czytać dla Was napisane przeze mnie bajki? :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Najlepsza jakość!
Wyraźne nagrania są możliwe, dzięki dobremu sprzętowi i warunkom, w którym można nagrywać. Moim celem jest posiadanie takiego sprzętu, żeby każde moje nagranie przyciągało słuchacza od pierwszych sekund a dzieci z zaciekawieniem i niemalże "otwartymi ustami" słuchały mojej modulacji głosem, która będzie ich intrygowała i porywała do tego stopnia, że będą chcieli słuchać coraz to więcej bajek, bo to one przekazywać im mogą wartościowe treści, pozbawione przemocy i mogące dużo ich nauczyć.
Mini studio ułatwi mi pracę i sprawi, że każda bajka będzie miała doskonałą jakość :)

O Autorze

Wiem, że do ideału wiele mi jeszcze brakuje. Zdaję sobie sprawę ze wszystkich niedoskonałości. Mam jednak to, co najważniejsze -  chęci.

Pracuję nad tym, żeby tworzyć coraz to lepsze treści i szukam na to sposobów, dlatego znalazłam się tutaj, żeby poszerzyć swoje możliwości.

 

„poczytaj mi” to nazwa kanału, który prowadzę na YouTube. Postanowiłam, że regularnie zamieszczać będę w internecie czytane przeze mnie bajki dla dzieci (raz dłuższe, raz krótsze), żeby każde dziecko miało możliwość zapoznania się z naszymi przepięknymi, polskimi bajkami, pozbawionymi przemocy, to z morałami na końcu, to ukazującymi baśniowy świat. Bajkami uczącymi, rozwijającymi, będącymi odskocznią od telewizji, gier komputerowych, telefonów, tabletów i innych zdobyczy postępu technologicznego, które nie zawsze są we właściwy sposób wykorzystywane przez najmłodszych. To właśnie dla nich tworzę swoje treści, które rodzice (opiekunowie) mogą im udostępniać a tym samym zachęcać do posłuchania np. przed spaniem bajek, które rozwijają wyobraźnię u dzieci, poprawiają koncentrację, stymulują rozwój poznawczy, uruchamiają kreatywność, twórcze myślenie, uczą tolerancji. Wymieniać bym tak mogła bez końca, bo ile rodzajów bajek, tyle dodatkowych korzyści dla najmłodszych.

 

Chciałabym rozwinąć swój kanał do tego stopnia, żeby każdy z chęcią chciał słuchać zamieszczanych przeze mnie bajek, czy to w domu, czy to w szpitalu, szkole, placówkach opiekuńczych, gdzie nie zawsze jest czas dla każdego dziecka z osobna, żeby usiąść z nimi poczytać. Bajki dają dzieciom możliwość odskoczni, dzięki temu, że wchodzą w świat wyobraźni i może chociaż przez te kilka minut zapomną o smutkach i troskach, zatracając się w świecie własnej wyobraźni i wywoła to uśmiech na ich buziach. Taką mam nadzieję i dla takich chwil, które sobie wyobrażam ja sama, chcę nagrywać czytane przeze mnie bajki, bo chociaż tyle mogę od siebie dać innym: mój czas, zaangażowanie i mam nadzieję, co najważniejsze – uśmiech na buziach dzieci :)

 

 

 

Wspólnie dążmy do powstawania coraz to lepszych treści dla najmłodszych, żeby to na nich się kształtowali i rozwijali :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję. Nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy. To dzięki Tobie mam na wodę do popicia w trakcie nagrań, żeby zwilżyć nadwyrężone gardło. Kupię bilet, żeby dojechać do biblioteki i wypożyczyć bajkę. Widzisz, ile dzięki Tobie mogę? Jesteś wspaniały! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow, Dziękuję, to za mało powiedziane. Wiesz, że dzięki Tobie kupię bajki, które są mi bardzo potrzebne, żeby rozwijać mój kanał na YouTube? Jesteś niezastąpiony. To Twoja cegiełka w tworzenie kanału, która pozwoli mi na regularne zamieszczanie czytanych, coraz to nowszych bajek. Dzieci są wymagające, to dzięki Tobie wzbogacę mój kanał o lubiane przez najmłodszych bajki a Ty masz świadomość, że w taki sposób pomagasz mi tworzyć treści, czuwając nad moim kanałem. W imieniu swoim i dzieci - gorące DZIĘKUJĘ! :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś WIELKI!!! To dla mnie największa forma uznania. Wiesz, że to właśnie dzięki TOBIE mogę poświęcać więcej czasu na nagrywanie bajek? Wbrew pozorom to wymagająca bardzo dużego czasu i wkładu praca. Powtórki nagrywania, edycja filmów wyszukiwanie odpowiednich, ciekawych treści, etc. zajmują trochę czasu a to właśnie dzięki TOBIE mogę to robić. To TY sprawisz, że mogę rzucić inne rzeczy i zając się nagrywaniem. To kluczowe dla mojego kanału i tworzenia dla Was i dzieci wartościowych treści. DZIĘKUJĘ! :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś niezastąpiony!!! Twoje 50 zł sprawia, że mogę się doskonalić i być coraz to lepsza. To dzięki Tobie mogę zainwestować w nowy sprzęt do nagrywania, to dzięki Tobie kupię niezbędne materiały i będę mogła szkolić się jeszcze lepiej i szybciej. Dziękuję. Jesteś WIELKI! :)
W nagrodę możesz raz w miesiącu wybrać krótka bajkę, którą chcesz, żebym nagrała. Chociaż w taki sposób mogę Tobie podziękować :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
JESTEŚ WIELKI!!! Wiesz, że to dzięki właśnie Tobie kupię nowy komputer, który ułatwi mi pracę? To dzięki Tobie kupię porządny mikrofon do nagrywania. To dzięki Tobie będę mogła nagrywać regularnie. To nie tylko cegiełka ale już porządna CEGŁA, na której postawić będę mogła solidny kanał. Dziękuję Tobie. Możesz wybrać raz w miesiącu krótką bajkę, która chcesz, żebym nagrała i zamieściła na YouTube. Ja w podziękowaniu w napisach końcowych, zamieszczę specjalne podziękowania dla Ciebie. Mogę to zrobić zarówno na wybranej przez Ciebie bajce jak i dowolnej, wybranej przeze mnie. To będzie moje dziękuję dla Ciebie :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Patronie. Jesteś WIELKI! Wiesz, że dzięki Tobie dzieciaczki będą miały jeszcze więcej wartościowych bajek do słuchania? Tak, tak. To właśnie dzięki Tobie będę mogła poświęcić się na "pełnych obrotach". Dzięki Tobie będę mogła się rozwijać, dzięki Tobie kupię wszelkie potrzebne mi sprzęty i materiały do nagrywania. Dzięki Tobie będę mogła korzystać ze studio. Dzięki Tobie treści będą coraz to doskonalsze i przyjemniejsze dla oka i ucha. To właśnie TY sprawiasz, że dzieciaczki dostaną interesujące je materiały, bo to właśnie pracy przy nagrywaniu bajek będę mogła się w pełni oddać. Teraz i TY stajesz się bohaterem. To Ty jesteś niezastąpionym ogniwem. Dziękuję ci bardzo. Będziesz mógł za pomoc w tworzeniu kanału wybrać 2 bajki, które chcesz, żebym nagrała. Do tego zamieszczę na końcu bajki specjalne podziękowania właśnie dla Ciebie, podając wybrane przez Ciebie dane firmy, nazwę, Twój login czy co tam innego wybierzesz. I wiesz co? Co dwa miesiące otrzymasz ode mnie losowo wybraną książeczkę, którą podpiszę specjalnie dla Ciebie. Jesteś WIELKI a ja chociaż w taki sposób będą mogła Tobie podziękować, za wkład w tworzenie treści dla dzieci, bo w końcu wszystkie dzieci nasze są :)
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK