Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  PodlaskieTV - regionalno-turystyczny portal internetowy. Codziennie nowe artykuły, ciekawostki, legendy i wiele innych. Serdecznie zapraszamy.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł
brakuje 1000 zł
4 profesjonalne reportaże w miesiącu
Po uzbieraniu takiej kwoty zostaną zamówione 4 profesjonalne reportaże tematycznie powiązanie z Podlaskiem
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł
brakuje 2500 zł
Zatrudnienie dodatkowego redaktora
To kwota potrzebna na zatrudnienie i opłacenie przez miesiąc dodatkowego redaktora prowadzącego na bieżąco portal podlaskie.tv
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 60000 zł
brakuje 60000 zł
Utrzymanie roczne serwisu Podlaskie.TV
Utrzymanie roczne serwisu Podlaskie.TV, który będzie aktualizowany na bieżąco, raz w tygodniu będzie profesjonalny reportaż, dodatkowo całość będzie aktywnie promowana. Pojawi się także wiele fotogalerii z przepięknymi krajobrazami. Jeżeli to wszystko zrealizujemy, to ruszymy z kolejnymi pomysłami takimi jak - tworzenie programów TV/Internet oraz Transmisje Online z ciekawych wydarzeń w regionie.

O Autorze

Autorem serwisu PodlaskieTV jest Kamil Gopaniuk, były dziennikarz radiowy, telewizyjny i prasowy. Portal powstaje z miłości do województwa podlaskiego. To miejsce magiczne, a niekiedy i tajemnicze. Portal pokazuje ten region przez pryzmat kogoś, kto żyje tym miejscem. Warto wspierać rozwój portalu.

 

 Serdecznie zapraszam: http://podlaskie.tv

 

 

 

 

Zobaczcie sami jak piękne jest Podlaskie i dlaczego warto rozwijać portal, który będzie to ukazywać:

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Każdego dnia będę ciepło wspominać Twoje wsparcie ;) Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
To już konkretne wsparcie. Przybijam z Tobą wirtualną piątkę! Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki takiej kwocie mamy zatankowane 1/4 butli z gazem w samochodzie, którym możemy się poruszać po całym regionie i przywozić nowe materiały na portal - w postaci zdjęć, filmów czy zdobytych informacji. Wesprzyj nas, a nie zapomnimy o tym nigdy! Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
To już konkretna kwota! Dzięki niej mogę na przykład promować posty na Facebooku i zdobywać kolejne lajki dla ukochanego Podlasia! Dlatego też każdy darczyńca takiej kwoty będzie wymieniony w artykule, który będzie promowany na Facebooku Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 0
Jeżeli nas wesprzesz taką kwotą to będziemy Ci bardzo wdzięczni! Za tyle pieniędzy możemy: mocno promować nasze materiały na Facebooku lub promować naszą działalność w Google Adwords przez tydzień. Ty za takie wsparcie zostaniesz wymieniony jako "mecenas" promowanego materiału. Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Taka kwota w zupełności wystarczy, by wykonać profesjonalną galerię zdjęć przepięknej natury i wiejskich klimatów Podlaskiego. Każdy, kto wesprze taką galerię zostanie osobiście wymieniony przy publikacji tej galerii. Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Taka kwota jest wystarczająca do tego, by powstał profesjonalny reportaż. Każdy darczyńca będzie mógł przeczytać osobiste podziękowanie za wsparcie w tymże reportażu. Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
2500 zł / miesiąc
patroni: 0
To kwota, która wystarcza na codziennie, bieżące aktualizacje portalu przez profesjonalnego dziennikarza-wydawcę. W zamian za jego utrzymanie możemy wykonać dla Was profesjonalną stronę internetową, a później dostosować do SEO, zarządzać nią, aktualizować i prowadzić Facebooka.

Oczywiście logo firmy lub nazwa darczyńcy będzie wymieniona na portalu w każdym artykule jako oficjalnego partnera serwisu.

Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem