Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  PodlaskieTV - regionalno-turystyczny portal internetowy. Codziennie nowe artykuły, ciekawostki, legendy i wiele innych. Serdecznie zapraszamy.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł
brakuje 1000 zł
4 profesjonalne reportaże w miesiącu
Po uzbieraniu takiej kwoty zostaną zamówione 4 profesjonalne reportaże tematycznie powiązanie z Podlaskiem
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł
brakuje 2500 zł
Zatrudnienie dodatkowego redaktora
To kwota potrzebna na zatrudnienie i opłacenie przez miesiąc dodatkowego redaktora prowadzącego na bieżąco portal podlaskie.tv
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 60000 zł
brakuje 60000 zł
Utrzymanie roczne serwisu Podlaskie.TV
Utrzymanie roczne serwisu Podlaskie.TV, który będzie aktualizowany na bieżąco, raz w tygodniu będzie profesjonalny reportaż, dodatkowo całość będzie aktywnie promowana. Pojawi się także wiele fotogalerii z przepięknymi krajobrazami. Jeżeli to wszystko zrealizujemy, to ruszymy z kolejnymi pomysłami takimi jak - tworzenie programów TV/Internet oraz Transmisje Online z ciekawych wydarzeń w regionie.

O Autorze

Autorem serwisu PodlaskieTV jest Kamil Gopaniuk, były dziennikarz radiowy, telewizyjny i prasowy. Portal powstaje z miłości do województwa podlaskiego. To miejsce magiczne, a niekiedy i tajemnicze. Portal pokazuje ten region przez pryzmat kogoś, kto żyje tym miejscem. Warto wspierać rozwój portalu.

 

 Serdecznie zapraszam: http://podlaskie.tv

 

 

 

 

Zobaczcie sami jak piękne jest Podlaskie i dlaczego warto rozwijać portal, który będzie to ukazywać:

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Każdego dnia będę ciepło wspominać Twoje wsparcie ;) Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
To już konkretne wsparcie. Przybijam z Tobą wirtualną piątkę! Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki takiej kwocie mamy zatankowane 1/4 butli z gazem w samochodzie, którym możemy się poruszać po całym regionie i przywozić nowe materiały na portal - w postaci zdjęć, filmów czy zdobytych informacji. Wesprzyj nas, a nie zapomnimy o tym nigdy! Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
To już konkretna kwota! Dzięki niej mogę na przykład promować posty na Facebooku i zdobywać kolejne lajki dla ukochanego Podlasia! Dlatego też każdy darczyńca takiej kwoty będzie wymieniony w artykule, który będzie promowany na Facebooku Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 0
Jeżeli nas wesprzesz taką kwotą to będziemy Ci bardzo wdzięczni! Za tyle pieniędzy możemy: mocno promować nasze materiały na Facebooku lub promować naszą działalność w Google Adwords przez tydzień. Ty za takie wsparcie zostaniesz wymieniony jako "mecenas" promowanego materiału. Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Taka kwota w zupełności wystarczy, by wykonać profesjonalną galerię zdjęć przepięknej natury i wiejskich klimatów Podlaskiego. Każdy, kto wesprze taką galerię zostanie osobiście wymieniony przy publikacji tej galerii. Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Taka kwota jest wystarczająca do tego, by powstał profesjonalny reportaż. Każdy darczyńca będzie mógł przeczytać osobiste podziękowanie za wsparcie w tymże reportażu. Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem
2500 zł / miesiąc
patroni: 0
To kwota, która wystarcza na codziennie, bieżące aktualizacje portalu przez profesjonalnego dziennikarza-wydawcę. W zamian za jego utrzymanie możemy wykonać dla Was profesjonalną stronę internetową, a później dostosować do SEO, zarządzać nią, aktualizować i prowadzić Facebooka.

Oczywiście logo firmy lub nazwa darczyńcy będzie wymieniona na portalu w każdym artykule jako oficjalnego partnera serwisu.

Stworzymy też specjalną belkę u góry stronie głównej, gdzie wymienimy osoby wspierające - również Ciebie ;)
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK