W Patronite od 08.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Wsparcie będzie w całości poświęcone działaniom, które mają aktywizować grupy wsparcia DDA oraz powstającą książkę. Środki pokryją koszt wydania e-booka, konsultacje z terapeutami zamieszczone w niej oraz stałą współpracę z terapeutą, który będzie dostępny dla użytkowników strony POKOLENIE DDA.

O Autorze

Jestem dziennikarką, od 15 lat zajmującą się tematyką zdrowia. Jednocześnie jestem tzw. Dorosłym Dzieckiem Alkoholika, co wpłynęło na moje życie w każdym jego obszarze. Profil ma wspierać działania dla osób (szczególnie kobiet) z syndromem DDA, w tym serwisu internetowego, lokalnych grup społecznościowych oraz powstającej książki.

Państwa wsparcie będzie w całości poświęcone działaniom, które mają aktywizować grupy wsparcia DDA oraz powstającą książkę. Środki pokryją koszt wydania e-booka, konsultacje z terapeutami zamieszczone w niej oraz stałą współpracę z terapeutą, który będzie dostępny dla użytkowników strony POKOLENIE DDA. 

Harmonogram działań:

- stworzenie platformy dla DDA w porozumieniu z terapeutami, innymi osobami DDA oraz na podstawie osobistych doświadczeń z bazą wiedzy i literatury.

- wydanie publikacji w formie e-book POKOLENIE DDA 

- wydanie codziennika - publikacji w formie e-book i książkowej dla zwiększenia jakości codziennego życia i utrzymania efektów terapii (zawiera kalendarz, autorskie systemy motywacyjne, "wdzięcznik", "cudownik" oraz kilka innych bajerów ;) których brakuje mi w tradycyjnych dziennikach.

- działania mające na celu stworzenie i wspieranie lokalnych społeczności DDA, szczególnie w regionach, które mają ograniczone możliwości podjęcia terapii. 

Wszystkie działania będą stopniowo obejmowane patronatem instytucji bliskich tematyce zdrowia i leczenia syndromu DDA i DDD. 

E-book:

W imieniu swoim i osób, którym nasze działania pomogą, serdeczne dzięki!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem