Mój YouTube został skasowany!

1 rok temu

Moi drodzy,

jestem w szoku. YouTube zawiesił mój kanał na YT bez podania żadnych powodów. Nie wiem, co się stało i nie potrafie przewidzieć, czy kanał powróci. Jestem zrozpaczony i nie wiem już co robić. Wysłałem maila do YouTube z żądaniem przywrócenia kanału.

Nie wiem co dalej będzie. Filmy z YT mam na dysku, ale odbudowa kanału od podstaw pod jest przedsięwzięciem praktycznie nieosiągalnym. Odzyskanie ponad 5000 widzów w takim momencie, gdy mój kanał już zaczął odnosić sukces jest praktycznie niewykonalne w krótkim okresie. Razem z Aiko jesteśy kompletnie przybici i nie wiem, co robić... Możliwe, że kanał został zawieszony z powodu moich filmików z KRLD. Ostatnio wiele kanałów o tej tematyce zostało skasowanych bez podania powodów. Co jest absurdalne. Sankcje gospodarcze osiągnęły sukces. Zamknęły mały kanał kolesia z Polski co sobie robił filmiki o KRLD. Zwycięstwo!

W międzyczasie zapraszam na mój nowy kanał YT: Emil Truszkowski (może tego nie zbanują)
https://www.youtube.com/EmilTruszkowski

Nowy odcinek z KRLD już na kanale. Zachęcam do lajkowania nowego kanału i będe wdzięczny za pomoc w odbudowie tego, co razem udało nam się stworzyć. Będę próbował odzyskać mój stary kanał i będę was informował co dalej.

Darmowy!
Trwa ładowanie...