Nowy kanał Pozdro z KRLD

1 rok temu

Kanał powraca pod tą samą nazwą!

Wygląda na to, że reakcyjne siły próbują zniszczyć mnie i uciszyć mój kanał. Na to zgody nie będzie. Kanał powraca pod tą samą nazwą, żeby było go łatwiej odszukać wiernym Towarzyszom.

Powstały dwa kanały: 
-tematyczny o Korei Północnej - Pozdro z KRLD   http://bit.ly/2jG84p8
-podróżniczo-edukacyjny o Japonii - Aiko & Emil Truszkowski http://bit.ly/1OoUW2F

Podzieliłem je aby ponowny atak na wolność słowa nie zakończył się zniszczeniem mojej pracy oraz wkładu mojej żony, która tak zaangażowała się w pracę nad kanałem. Od teraz będziemy rozwijać te dwa oddzielne ale powiązane ze sobą projekty.

Nie wiem, czy uda mi się odzyskać ponad 5500 subskrybcji kanału. Prawdopodobnie będzie to niemożliwe i czeka mnie powolne odbudowywanie społeczności. Niestety nie ma zbytniej alternatywy dla YouTube. Możliwe, że najważniejsze filmy wrzucę na inny portal i zlinkuję je u siebie na blogu (obecnie mam mega bałagan na blogu bo linki nie działają). Live streamy będą prowadzone na obu kanałach w zależności od tematu. Stare wideo już powoli wrzucam na kanału i w najbliższych dniach będę je poprawiał i opisy dodawał. Czeka mnie masa roboty. Spowoduje to tymczasowe opóźnienie wielu projektów.

Jedyne co mi pozostaje to prośba do was wszystkich o polubienie nowych kanałów (lub kanału zgodnie z waszymi zainteresowaniami) oraz prośba o udostępnienie informacji dalej aby pomóc w odbudowie społeczności. Bardzo dziękuję za wsparcie, maile i wiadomości okazujące solidarność. Najgorsze jest to, że pozycja kanału i popularne wideo zostały stracone. Odbudowa pozycji to lata pracy. Widoczność kanału spadnie niemal do zera. Dlatego tak wiele znaczyć będzie dla mnie jeśli dacie suba i zostawicie komentarze pod jakimiś filmikami. Napiszcie cokolwiek. Im więcej tym lepiej, bo dzięki temu kanał odzyska nieco w wynikach wyszukiwań.

Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego tygodnia.

Emil Truszkowski
Pozdro z KRLD - jedyny polski kanał o podróżach do Korei Północnej

Darmowy!
Trwa ładowanie...