Pierwszy raz!

Obrazek posta

No i stało się!!

Witam Cię na moim profilu! Postanowiłam dołączyć do Patronite.pl i podzielić się z Tobą moją działalnością, pomysłami i celami. To mój pierwszy raz z Patronite i pierwszy raz zaczynam działać poprzez współpracę z Tobą - drogi Patronie! 

Będę Ciebie informować o tym, co się u mnie dzieje, bo mam nadzieję, że będzie dziać się sporo. Na początek zabieram się za swoje piosenki, które leżą w szufladzie lub błąkają się po przyjaciołach muzykach. W tych dziwnych czasach, kiedy nie możemy grać koncertów, szukamy inspiracji i nadziei, że możemy dalej funkcjonować, i że ktoś chce nas słuchać:))

Mam nadzieję, że to właśnie Ty będziesz nas inspirował do wypuszczenia nowych piosenek. Krok po kroczku - najpierw kilka piosenek puścimy w eter - a pamiętaj, mam nadzieję, że dzieki Tobie, tak się stanie. Kolejnym celem będzie wydanie całego materiału fizycznie na krążku. Niech się dzieje i niech się dzieje tylko dobrze!

Zachęcam Was do zaglądnięcia w moją wizytówkę, galerię. Wpadnijcie też na kanał YouTube, Fb, czy Instagram! Subskrybujcie, obserwujcie, dajcie znak!

@kamilabakalarczyk

https://www.youtube.com/channel/UCisNRHJDwENtgL5UBxurt3w

 

To pierwszy raz z Patronite, mój pierwszy post! Czekacie na kolejne???

 

 

#patronite #kamilabakalarczyk #wokalistka #mojamuzyka

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...