WESOŁYCH ŚWIĄT!

Darmowy!
1 miesiąc temu Brak komentarzy

1 miesiąc temu Brak komentarzy

Drogi Patronie.

Mija kilka miesięcy od kiedy postanowiłem poszukać wsparcia wśród tej części społeczności, zgromadzonej wokół prowadzonej strony, dla której to co robię ma wartość.
Bardzo cieszę się, że znalazłem choć kilkanaście osób, dla których dbanie o nasze wspólne wspomnienia jest istotne. Cieszę się, że mogę m.in na Ciebie liczyć.

Nie jestem złotoustym mówcą i ciężko przychodzi mi aby słowami odzwierciedlić emocje, które w tym momencie, gdy to piszę, kłębią się we mnie. Ostatni rok bardzo wiele zmienił w moim życiu zawodowym oraz prywatnym, co spowodowane jest chorobą, z którą będę borykał się już do końca życia od momentu niedawno przebytej operacji. Przewartościowałem swoje życie, zweryfikowałem ludzi wokół siebie, postanawiając poświęcać cenny czas praktycznie tylko tym, którym nie jestem obojętny. Prowadzenie strony Amigowiec, jej social mediów, to dla mnie pewnego rodzaju terapia. Uspokaja mnie, pozwala oderwać się od pewnych, nieprzyjaznych myśli. Cieszę się z Waszych komentarzy, wspomnień związanych np. z tą samą grą, w którą każdy z nas grał we własnym domu, przeżywając te same przygody. To łączyło nas i łączy nadal niewidzialną nicią - nazywam ją Amigowością (choć platforma tak naprawdę nie ma znaczenia).

Dziękuję Ci, że pomagasz mi w tym nietanim hobby i pozwalasz rozwijać się. Nie zaprzestałem prowadzenia strony i nie postanowiłem przeznaczać czasu na bardziej intratne zajęcia m.in dzięki Tobie. Uwierz - tu nie chodzi tylko o aspekt finansowy. Pomaga, oczywiście, ale dla mnie olbrzymią wartością jest to, że w ogóle wziąłeś pod uwagę konieczność wsparcia. Czułeś taką potrzebę... To świadczy o Tobie i wiele mi o Tobie, oraz o tym jakim jesteś człowiekiem mówi. Dziękuję.

Ah tak, miałem napisać życzenia, ale bez podziękowań nie mogło się obyć.

Życzę Ci aby dobro, którym się dzielisz z innymi wróciło do Ciebie z podwójną... z dziesięciokrotną siłą! Abyś nigdy nie musiał martwić się o zdrowie własne ani bliskich Tobie osób. Życzę Tobie abyś nigdy nie zapomniał siebie-dziecka, które poznając świat zainteresowało się tym, co nas połączyło - komputery, gry, inne światy. Może odkryłeś w sobie pasję do tworzenia grafiki, muzyki a może okazało się, że potrafisz wyczarować wspaniałe rzeczy pisząc linie kodu... Życzę Ci aby ten 'dzieciak' zjawiał się zawsze, gdy dopadnie Ciebie zwątpienie i dodawał Ci otuchy oraz siły. 
W te Święta Bożego Narodzenia życzę Tobie spokoju, radosnych chwil z rodziną i przyjaciółmi, ciepła i miłości oraz zrozumienia. Chciałbym abyś był szczęśliwy i tym szczęściem obdarował wszystkich wokoło.

Wesołych Świąt i dziękuję za to, że jesteś gdzieś niedaleko. 
Pozdrawiam SENTYMENTALNIE-AMIGOWO!

Radek (Opal)

PS. Dla moich wspaniałych Patronów przewidziałem Świąteczne upominki, które jednak otrzymacie już po Świętach. Odezwę się do każdego personalnie i ustalimy szczegóły wysyłki.

 

Trwa ładowanie...