MILO - psi staruszek wyrzucony jak śmieć...

Znaleziony na drodze, w Wielki Piątek, w ulewnym deszczu... Milo został porzucony jak śmieć. Bo jest stary? chory? ślepy i głuchy? Chyba dlatego 🙁

Milo ma ok. 15-16 lat. Na jedno oko nie widzi wcale, w drugim ma ograniczone widzenie. Jest też głuchy. Reaguje tylko na dotyk i posługuje się węchem. Po ostrzyżeniu, spod wielkiej kupy kołtunów wyłonił się bardzo ładny psiak. Ulżyło mu także wagowo, bo ta sierść to prawie drugi pies był. I Milo odżył 🙂 Zaczął się bawić, przytulać.

Jednak nie ma tak dobrze - wizyta weterynaryjna ujawniła dwa istotne problemy - w fatalnym stanie ma zęby oraz (najprawdopodobniej) przepuklinę w prawej pachwinie. Milo czeka operacja. I to podwójna, bo znaczną część zębów trzeba będzie usunąć. Czy tak stary i schorowany organizm to przetrzyma? Nie wiem, ale muszę zaryzykować, aby mu ulżyć, aby mógł wreszcie bez bólu jeść i leżeć.

W imieniu psiego staruszka bardzo proszę o wsparcie. Można poprzez platformę dlaSchroniska.pl kupić mu dobrą mokrą karmę, podkłady i środki czystości. Bardzo przyda się porządny transporter, bo w kocie transportery Miluś nie wchodzi. Mile widziane posłanie i kilka zabawek.

Czy Milo może liczyć na Waszą pomoc? Mam nadzieję, że tak.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...