Nowy design Patronite!

Darmowy!

Nowy design Patronite!


1 rok temu Komentarze: 3

1 rok temu Komentarze: 3

Czas na nowy design Patronite! Przez cztery lata zmieniło się naprawdę sporo - serwis rozrósł się o nowe funkcje, możliwości, dołączyło do nas tysiące Autorów i Patronów… Stary design nie nadążał za zmieniającą się rzeczywistością - dlatego z dumą prezentujemy Wam pierwszą fazę nowego designu Patronite.pl! 

Co zmieniło się w ramach pierwszej fazy redesignu?

  • Strona główna i wszystkie powiązane podstrony
  • Menu
  • Strony profili Autorów
  • Proces płatności 

W drugiej fazie zmienione zostaną widoki:

  • Profilu zalogowanego Patrona
  • Kreatora profilu
  • Profilu zalogowanego Autora (wraz ze wszystkimi funkcjami) 


Nowa wersja designu była wielokrotnie testowana, jednak pamiętajcie, że to (na razie) wersja beta - jeśli zauważycie jakikolwiek problem, koniecznie dajcie nam znać! (napiszcie na kontakt@patronite.pl

Dlaczego nie zmieniacie od razu całego serwisu?

Chcieliśmy jak najszybciej udostępnić nową wersję designu - a część związana z funkcjonalnościami strefy Autora jest skomplikowana, czasochłonna i wymaga pogłębionych konsultacji. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić ten proces na dwie części. 

Obecny etap zmian docenią przede wszystkim Patroni - znacznie zwiększyła się czytelność strony, profilu Autora, ale przede wszystkim - procesu płatności. Wspieranie Autora jest teraz znacznie bardziej intuicyjne - do tej pory najwięcej osób narzekało właśnie na ten element serwisu. 

 

Kiedy zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu?

Nowy design wejdzie w życie 29.10.2019 ok. 12:00. 

 

Czy mój profil Autora automatycznie zostanie dostosowany do nowego designu?

W zdecydowanej większości - tak. Nie wszystko jednak możemy automatycznie dostosować - dotyczy to m.in.: obrazka w tle profilu, obrazków/kolorów tekstu w progach i celach, części emoji. Te elementy w niektórych przypadkach trzeba będzie dostosować ręcznie - służymy Wam oczywiście pomocą! Napiszcie na kontakt@patronite.pl, zajmiemy się tym wspólnie :) 

UWAGA! Jeśli chcesz wyedytować próg, w którym znajdują się aktywni Patroni, napisz do nas (kontakt@patronite.pl). Nie usuwaj progu - spowoduje to anulowanie wszystkich subskrypcji! 

Dlaczego w designie zrezygnowaliście z czerwonego koloru (który jest w waszym logo?) 

Tu musimy oddać głos naszemu designerowi: “głównym założeniem nowego redesignu jest dążenie do interfejsu przezroczystego - czyli takiego, który nie będzie pochłaniał uwagi użytkowników, eksponując jednocześnie najważniejsze elementy np. profilu Autora. Zastosowany odcień błękitu jest kolorem nawigacji, wyznaczania najważniejszych ścieżek poruszania się po stronie i interakcji między Patronami a Twórcami. Nie rezygnujemy jednak całkowicie z odcienia czerwieni, który jest częścią brandu Patronite - dawkujemy jednak odpowiednio jego zastosowanie na stronie” 

 

Zauważyłem błąd, co mam zrobić?

Napisz do nas koniecznie (kontakt@patronite.pl)! Nowy design był wielokrotnie testowany, jednak zawsze znajdzie się jakaś konfiguracja, w której coś nie będzie wyświetlało się idealnie. Mamy zatem gorącą prośbę - jeśli zauważycie jakiś problem, bug, niedociągnięcie, koniecznie dajcie nam znać. Będziemy wdzięczni za każdy feedback! 

 
 

Trwa ładowanie...