Poznaj Psychodeliki

W Patronite od 23.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 510

liczba Patronów: 426

10 patronów
181 zł miesięcznie
554 zł łącznie

Podstawowe Koszty Podcastowe

750 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

569 zł

brakuje

Profesjonalne prowadzenie bloga wiąże się z szeregiem sporych miesięcznych kosztów: opłat domen, hostingów, licencji do zdjęć i plików video, miejsca na serwerach i legalnego dostępu do programów obróbki audio-video (np. Adobe Premiere) niezbędnych do produkcji treści online.

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi pokryć podstawowe koszty operacyjne związane z utrzymaniem kanału Poznaj Psychodeliki na powierzchni i dalsze publikowanie cotygodniowych podcastów.

To pierwszy ważny krok na drodze do pełnej niezależności i tworzenia takich edukacyjnych do Internetu, jakich chciałbyś widzieć więcej w polskiej przestrzeni internetowej!

Zaczynam Oddychać Spokojniej

1 250 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

1 069 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi nie tylko pokryć miesięczne koszty związane z produkcją podcastów, jak również kosztów ponoszonych przy produkcji bardziej wymagających form video, takich jak np. wywiady z ekspertami czy video relacje.

Nie jestem hollywodzkim studiem filmowym, ale zadbanie o odpowiedni sprzęt, taki jak stabilizatory obrazu, statywy, karty pamięci czy przyzwoitej jakości mikrofony jest dla mnie niezbędne, żeby stale poprawiać swój warsztat i coraz lepsze technicznie materiały.

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi odsunąć na bok myśli o przetrwaniu do 1-go i skupić się na przygotowaniu dla Was czegoś extra E-BOOKA poświęconego doświadczeniom psychodelicznym!

Profesjonalne Studio Podcastowe

1 750 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 569 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu to jak zmiana dużego X w matematycznym równaniu. Ta kwota pozwala mi na wynajęcie studia podcastowego, w którym będzie mógł toczyć się regularny show w wersji Audio-Video.

Dostęp do takiej przestrzeni umożliwiłby prowadzenie otwartych dyskusji na istotne tematy w zakresie psychodelików i konopi, prawa, zdrowia psychicznego, rozwoju duchowego, integracji doświadczeń psychodelicznych i wielu innych kwestii istotnych z mojego punktu widzenia. Uważam, że w mediach brakuje sensownych rozmów na naprawdę ważne tematy,
dlatego chcę stworzyć taką przestrzeń i wiem, że z Twoją pomocą jest to możliwe.

Kogo chciałbym zaprosić na nagranie? Wśród gości podcastu wyobrażam sobie naukowców, artystów, psychologów, sportowców, podróżników i psychonautów, designerów, joginów, poetów, inżynierów i wszystkich, którzy są mistrzami swoich dziedzin i mogą podzielić się ze światem swoją wiedzą, perspektywą i unikalnym doświadczeniem.

Video Relacje z Polski i Świata

3 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

3 319 zł

brakuje

Osiągając ten cel będzie mnie stać na kontynuowanie serii filmów poświęconych polityce narkotykowej i psychodelikom w różnych stronach świata.

Na Sri Lance obserwowałem mechanizmy medialnej, anty-narkotykowej propagandy, w Nepalu szukałem owianego legendą "Szalonego Miodu" Gurungów, a w Indiach odbyłem podróż szlakiem konopi indyjskich. Każda z tych podróży odkryła przede mną inną, praktyczną i prawdziwą twarz wojny z narkotykami (film z Indii w postprodukcji, premiera listopad 2019).

W podziękowaniu za dotarcie do tego celu wspólnie zaplanujemy kolejne podróże w intrygujące miejsca na mapie Polski i świata. Popłynie z nich do Ciebie pokaźna dawka rozrywki i solidny zastrzyk wiedzy.

Ze względów logistycznych jestem w stanie zaplanować nie więcej niż 2-4 podróży lub udziału w wydarzeniach w ciągu roku.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni