Poznaj Psychodeliki

W Patronite od 23.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 785

liczba Patronów: 621

12 patronów
195 zł miesięcznie
2 114 zł łącznie

Podstawowe Koszty Operacyjne

1 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

805 zł

brakuje

Prowadzenie działalności rewolucyjnej wiąże się z szeregiem sporych miesięcznych kosztów: opłat domen, hostingów, licencji do zdjęć i plików video, miejsca na serwerach i legalnego dostępu do programów obróbki audio-video z których korzystam (Creative Suite, Canva, Envato Elements) niezbędnych do produkcji treści online. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi pokryć podstawowe koszty operacyjne związane z utrzymaniem kanału Poznaj Psychodeliki na powierzchni. To pierwszy ważny krok na drodze do pełnej niezależności i stworzenie niezależnej, wolnej od korporacyjnej cenzury przestrzeni do prowadzenia dyskusji na temat psychodelików i ich roli na ścieżce rozwoju człowieka.

Zbliżamy się do Nirwany

1 500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

1 305 zł

brakuje

Nie jestem hollywodzkim studiem filmowym, ale zadbanie o odpowiedni sprzęt, dzięki czemu będę w stanie rozpocząć proces zamieniania mojego mieszkania w studio podcastowe i safe house dla psychodelicznych rebeliantów. Kamery, statywy, karty pamięci czy przyzwoitej jakości mikrofony są niezbędne, żeby ten podcast ruszył na dobre i stał się przestrzenią ekspresji, wolności słowa i opinii. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi odsunąć na bok myśli o przetrwaniu do 1-go i skupić się na przygotowaniu dla Was e-booka poświęconego doświadczeniom psychodelicznym. Zaczynamy zamieniać podcast w psychonautyczną, rebeliancką telewizję przyszłości.

Profesjonalne Studio Podcastowe

2 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 805 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu to jak zmiana dużego X w matematycznym równaniu. Ta kwota pozwala mi na zamienienie mieszkania w profesjonalne studio podcastowe. To oznacza kilkukrotny wzrost liczby wypuszczanych materiałów, rozpoczęcie produkcji nowego formatu - podcastów video z zaproszonymi gośćmi, a tym samym dotarcie z psychodelicznym przesłaniem do zdecydowanie większej liczby osób. Stworzenie takiej przestrzeni dla wolności słowa i opinii, umożliwiłby prowadzenie otwartych dyskusji na istotne tematy w zakresie psychodelików, marihuany, prawa narkotykowego, zdrowia i rozwoju duchowego oraz wielu pokrewnych tematów, które stanowią przeciwwagę dla medialnej papki serwowanej przed media głównego nurtu.


Zostań Patronem