Poznaj Psychodeliki

W Patronite od 23.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 785

liczba Patronów: 621

12 patronów
195 zł miesięcznie
2 114 zł łącznie
Poznaj Psychodeliki tworzy materiały poświęcone odmiennym stanom świadomości i polityce narkotykowej. Publikowane treści pełnią rolę edukacyjną i nie mają na celu nakłaniania kogokolwiek do przyjmowania jakichkolwiek substancji.

O Autorze

Cześć,

Mam na imię Piotr. Może kojarzysz mnie jako Poznaj Psychodeliki. A może nie. W tym momencie to nieistotne. Tu nie chodzi o mnie, ale o wspólną sprawę.

Filmy poświęcone psychodelikom zacząłem nagrywać ponad trzy lata temu, w wyniku swojej pierwszej styczności z Ayahuascą. Stąd nazwa kanału i podcastu, który prowadzę. Celem rozwijanego od tego spotkania projektu jest podnoszenie poziomu wiedzy i świadomości społecznej w zakresie używania substancji psychoaktywnych. Budzenie ludzi z apatii, zwąpienia i snu.

W materiałach Poznaj Psychodeliki eksplorujemy tematy, tak jak:

 

 • Działania na rzecz zniesienia narkotykowej prohibicji
   
 • Rola psychodelików i praktyk duchowych w rozwoju człowieka
   
 • Redukcja szkód dotycząca niedojrzałem wykorzystywania substancji psychoaktywnych
   
 • Psychologia głębi
   
 • Różne drogi do oświecenia
   
 • Medytacja
   
 • Konsumpcjonizm i kultura materializmu
   

Szukając odpowiedzi na te i podobne pytania staram się odwoływać do naukowych autorytetów, kiedy tylko mogę.

Tu wywiad przeprowadzony na dachu Komisji Europejskiej z Benem Sessą, światowym autorytetem w zakresie badań z MDMA. Jedyną osobą w Europie, która posiada licencję na prowadzenie eksperymentalnych terapii z "M" w warunkach klinicznych.

 

Oprócz wywiadów z ludźmi, którzy mają na temat coś wartościowego do powiedzenia,
podróżuję czasami po innych krajach, skąd przywożę materiały dotyczące moich podróży i lokalnej twarzy wojny z narkotykami. Na Sri Lance zrobiłem mini reportaż nt. korpucji Policji i problemów osób uzależnionych od heroiny.Spędziłęm też miesiące w Brazylii, Indiach i Tajlandii, gdzie powstało wiele z moich materiałów, postów i podcastów.

Nie mamy dużo czasu. Jeśli nie zaczniemy wspólnie działać, konsumpcjonizm, ludzkie Ego i ignorancja doprowadzą ten świat do upadku. Dołącz do psychodelicznego plemienia. Masz rolę do odegrania. Jeśli możesz - wesprzyj ten podcast minimalną, miesięczną kwotą.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem