Strefa Patrona:

Kraków
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

5 zł

łącznie

Jestem twórcą aplikacji Pracomierz. Czasami dostaję maile ".. zróbcie...", a ja jestem tu sam. Ciężko uwierzyć, że za taką aplikacją stoi jedna osoba. A jednak ☺️Pracomierz przydaje się codziennie tysiącom osób w Polsce, dlatego chciałbym zaprosić Cię do współtworzenia Pracomierza i wspierania mnie w działaniu.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 95 zł
Doceniony
Super! Każdy chce być docenianym za swoją pracę. Pokazałeś mi, że praca włożona w Pracomierza nie poszła na marne. Działamy dalej!
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
Reklamy precz!
W mailach ciągle prosicie mnie o usunięcie reklam. Jeśli Wasze wsparcie osiągnie ten pułap to Pracomierz będzie uwolniony od reklam (dużych i małych).
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 995 zł
MacBook Pro
Aplikacja na Androida już jest. Chciałbym napisać aplikację na iPhone'a, ale do tego potrzebny jest komputer od Apple. Zbieram na MacBook'a :)

O Autorze

Cześć jestem Mateusz - inżynier budownictwa.  Od roku staram się przebranżowić na programistę. Pracomierza piszę od wrzesnia 2016. Robię to po godzinach pracy. Zdecydowałem się na taką formę wsparcia projektu, z myślą o rozwoju (swoim i aplikacji). W planach mam rozwinąć ten projekt i dostarczyć nie tylko wersji prywatnej, ale także dla firm,a w przyszłosci na platformę z iOS.

 

 

 

 

 

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz