Prahumira

W Patronite od 09.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2526

Liczba Patronów: 2452

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
115 łącznie

Ziemia: podstawa

555 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

545 zł

brakuje

Podstawa wspiera Nas w codzienności i byciu otwartym na Naszą działalność. Przy tym wsparciu możemy śmiało organizować m.in. Nasze koncerty, które mogą być dostępne dla wszystkich tych, którzy je potrzebują i chcą z Nich korzystać. Koncerty organizujemy w formie Tyle Ile Czujesz, bez ustalonej kwoty za wejście i uczestnictwo.
Dziękujemy ♡!

Centrum: kreacja

2 222 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 212 zł

brakuje

W centrum odnajdujemy równowagę i swobodę bycia, dzięki którym kreacja może przejawiać się poprzez Nas jednocześnie lekko i mocno; miło i dobrze. Wsparcie przy realizowaniu tego celu, tej wizji umożliwia Nam Nasz rozkwit, rozwój Naszej działalności i tego, co możemy dawać światu i czynić dla Nas wszystkich. Przy takim wsparciu możemy pozwolić sobie na umacnianie Naszych umiejętności, a także w pewnym stopniu instrumentarium, którego używamy w muzyce. Wspierając Nas dajesz Nam sposobność na wzrost, dzięki czemu możemy być dla Ciebie jeszcze lepiej i bardziej.
Dziękujemy ♡

Niebo: marzenia

5 555 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 545 zł

brakuje

Z Nieba, z kosmosu płyną do Nas marzenia. Postrzegamy marzenia jako potencjał Naszej duszy, Istności, czyli to w jaki sposób świat, uniwersum, ta doskonała całość, którą jesteśmy, chce, pragnie i potrzebuje siebie doświadczać. Dostrajając się do Nieba i pnąc się do góry, ukorzenieni w swej podstawie i umocnieni w kreacji, możemy realizować Nasze marzenia.

Naszym największym marzeniem jest stworzenie Naszej Przestrzeni Miłości, Naszego domu wraz z Warsztatownią, która jest przestrzenią dla Nas, Naszej działalności i wszystkich tych, którzy pragną odkrywać siebie i być w Obecności. Możesz przeczytać więcej o tym miejscu w Wizytówce - w sekcji o Autorze.

Dzięki Twemu wsparciu, energii i dobrej myśli przyczyniasz się do powstania przestrzeni, w której możemy czynić to, o czym marzymy - o byciu i działaniu w intencji najwyższego dobra Nas wszystkich. W tym miejscu możesz skorzystać z oferowanych i inicjowanych spotkań, warsztatów, koncertów. Dostępne są one dla wszystkich tych, którzy ich potrzebują i chcą z Nich korzystać oraz je tworzyć, wymieniając się za nie w formie Tyle Ile Czujesz, bez ustalonej kwoty za wejście i uczestnictwo.
Przy realizacji tego marzenia i celu, możemy także dalej piąć się do góry i rozwijać Nasze umiejętności, wymarzone instrumentarium i urzeczywistniać największe kreacje.
Dziękujemy ♡
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik
Próg: 10 zł