Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Działamy jako niezależny portal, który ma na celu pisanie i publikowanie tego, co jest przemilczane, manipulowane oraz zakłamywane, a także staramy się wrzucać tylko sprawdzone materiały, szokujące informacje, oraz ciekawe wywiady. Strona internetowa, Informacje, Nowości, Realia.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
wsparcie na rozwój
Nasza strona działa w interesie wszystkich czytelników i ma na celu przedstawiać tylko prawdziwe i sprawdzone informacje.

Dlatego też działamy jako portal non profit i wszelkie pieniądze, jakie moglibyśmy otrzymać, przeznaczymy na opłaty serwera oraz sprzęt, by rozwijać się dalej, więc jeśli chcecie nas wesprzeć i macie możliwość oraz ochotę dokonać wpłat na nasze dalsze działanie to macie taką opcję.

O Autorze

Nasza strona działa w interesie wszystkich czytelników i ma na celu przedstawiać tylko prawdziwe i sprawdzone informacje.

Dlatego też działamy jako portal non profit i wszelkie pieniądze, jakie moglibyśmy otrzymać, przeznaczymy na opłaty serwera oraz sprzęt, by rozwijać się dalej, więc jeśli chcecie nas wesprzeć i macie możliwość oraz ochotę dokonać wpłat na nasze dalsze działanie to macie taką opcję wpłat przez Patronite 

Facebook

Twitter

 

 Dziękujemy za wasze wsparcie !!!

STRONA

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook