profeto.pl

W Patronite od 17.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 700

liczba Patronów: 713

5 patronów
110 zł miesięcznie
1 610 zł łącznie
PROFETO jest miejscem gdzie zawsze możesz znaleść coś dla siebie. Słowo pisane, Słowo mówione, Słowo, które staje się obrazem. Możesz nas też usłyszeć. Nazywam się Michał Olszewski, jestem sercaninem. Głoszę Słowo, które chciałbym, aby dotarło również do Ciebie. Słowo, które było "na początku".

O Autorze

Nazywam się Michał Olszewski, jestem księdzem, sercaninem. Moją pasją jest głoszenie Słowa. Stąd szukam od lat narzędzi w nowoczesnych przestrzeniach, by z tym Słowem docierać do każdego człowieka. By wychodzić z tym Słowem do ludzi, a nie czekać na nich w kościelnych ławkach... Stąd rekolekcje online, książki, audiobooki, a przede wszystkim PROFETO! 

PROFETO to dzieło wielu ludzi, którzy je tworzą: świeckich i księży. Wejdz, zobacz, przekonaj się i zostań z nami.

PROFETO jest miejscem gdzie zawsze możesz znaleść coś dla siebie. Słowo pisane, Słowo mówione, Słowo, które staje się obrazem. 

PROFETO to przestrzeń dla Słowa w internecie. To portal, jak również radio pozbawione polityki, ale z dobrą muzyką CCM, to aplikacje do tworzenia stron parafialnych, to sklep internetowy z naszą przepyszną kawą Paray le Monial z której dochód wspiera misjonarzy, to również rekolekcje w "terenie". 

https://profeto.pl - tu przeczytacie, tu zobaczycie to wszystko o czym wspomniałem wcześniej.

http://radioprofeto.pl - tu usłyszycie ciekawe audycje a czasem transmisje z wydarzeń ewangelizacyjnych. Radio Profeto dostępne jest nie tylko w internecie i radiowych aplikacjach mobilnych, lecz również na falach 92.1 FM w małopolsce, w systemie cyfrowym DAB+ w Katowicach, Bielsko-Białej, Wrocławiu, Nowym Sączu a niebawem w Gdańsku i Warszawie.

https://sklep.profeto.pl - tu możesz zakupić ciekawe książki ewangelizacyjne oraz inne niż wszędzie dewocjonalia i wspomnianą kawę Paray le Monial. W ten sposób również nas wspomagasz, byśmy mogli więcej i skuteczniej głosili Słowo.

https://parafia24.info - tu możesz w prosty sposób założyć a potem obsługiwać stronę parafialną lub np. stronę twojej wspólnoty do której należysz w parafii. Łatwość obsługi, przejrzystość, możliwość zmiany szablonów strony i wiele innych funkcji to domena tej aplikacji. Zresztą zobacz sam.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystko to co powiedziałem wejdź na PROFETO czyli https://profeto.pl by wszystko odnaleść w jednym miejscu.

A to nasze studio Radia Profeto.

Skoro dotarłeś do tego miejsca opisu to znaczy że Cię nie zanudziłem. Bardzo proszę zostań naszym patronem. Pomóż nam głosić Słowo. Dzięki Twojemu wsparciu będzięmy mogli zrobić więcej dla ewangelizacji. Dla Ciebie to może dobra kawa raz na miesiąc, a być może większe zakupy a może nawet konkretny wydatek, lecz dla nas zawsze WIELKA SPRAWA, bo stałeś się częścią PROFETO. Dziękujemy za wsparcie.

więcej dla Nowej Ewangelizacji.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni