Strefa Patrona:

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Siema! Jestem Revv, rysuję koty, kropkookich ludzi bez nosów i kobiety z urwanymi kończynami. Czuj się jak u siebie!

O Autorze

Siema! Na co dzień nazywam się Asia, ale kiedy zamykam się w piwnicy oświetlanej jedynie monitorem zamieniam się w Revv - i to jest moja supersiła. Kiedyś mieszkałam na Śląsku i na śniadanie jadłam węgiel, a teraz mieszkam w Krakowie i popijam obiad smogiem.

Ale do rzeczy. Jak każdy artysta w Polsce uważam, że pieniądze to świetna sprawa, więc chciałabym je mieć. Jestem wzorową plastytutką oferującą ze swojej strony szkice, tutoriale i wszystko co tylko moja internetowa rodzina chciałaby ode mnie uzyskać. Aby zwiększyć swój wskaźnik sprzedajności postaram się tutaj odrobinę zareklamować pokazując, czym przeważnie dzielę się w internecie w czynie społecznym.

 

Tak bardzo źle

 

Tak się zaczęła moja działalność internetowa. Webkomiks prowadzę pod adresem http://takbardzozle.blogspot.com/ już od 4 lat. Zbiorek myśli wszelakich, humoru informatycznego, spostrzeżeń o życiu freelancera i agresji wobec błędów ortograficznych.

 

Revv rysuje

Ponad 3 lata temu postanowiłam publikować swoje graficzne wypociny na blogu http://revvrysuje.blogspot.com/ Od tamtej pory zdążyłam skończyć studia i faktycznie zacząć żyć z rysowania. Staram się pokazywać jak powstawały moje prace i dawać rady początkującym.

 

Ósmy pasażer Kaliningradu

 

Mój ukochany projekt, na którego niestety rzadko znajduję czas: http://osmypasazer.blogspot.com/ Webkomiks erotyczno-humorystyczny osadzony w Rosji. Starałam się zgromadzić poważną ekipę do jego tworzenia, skutek jest taki, że wypuszczamy jedną stronę na 3 miesiące. Ale to się może zmienić dzięki Tobie, drogi Patronie!

 

Gindie


Moje ukochane wydawnictwo, z którym mam przyjemność regularnie pracować: http://gindie.pl/ Robimy kocie kubki popkulturalne, gry o kotach, o korporacji, wydajemy co roku kalendarz - terminarz itd. Wiecie, same takie rzeczy z których jest dumna moja mama, bo nie zawiera pijanych Rosjan.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Wizytówka

Hej!


Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)