Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
3

patronów

35 zł

miesięcznie

2705 zł

łącznie

 

  Manufaktura Radości to blog dla tych, którzy szukają świadomości, poczucia wpływu i szansy na to, żeby żyć lepiej, mocniej, odważnej i bardziej na własnych warunkach.Głęboko wierzę, że tak jak w prawdziwej manufakturze: tworzymy nasze życie własnymi rękami. Nie wierzysz? Masz wątpliwości? Zajrzyj na www.manufaktura-radosci.pl

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Nazywam się Małgosia Dawid-Mróz i od ponad 6 lat tworzę w sieci Manufakturę Radości. 

Manufaktura jest miejscem wyjątkowym. Inspiruje, dodaje odwagi i nadziei. 

Wiem od Was, że to co robię jest ważne dla Was. Nigdy nie nastawiałam się na wielkie przychody, ani zarabianie milionów - robię to bo po prostu to kocham. 

Ale aby się rozwijać, aby dawać więcej, lepiej i w dobrej jakości, potrzebne są fundusze. Dlatego zdecydowałam się poprosić Was o wsparcie. 

 

 

Manufaktura funkcjonuje od 7 lat i to wszystko co robiłam do tej pory starałam się robić albo sama, albo jak najniższym kosztem. Dlatego np. działam do dziś na darmowej platformie, którą jest Blogger. Mam domenę, ale nie przeniosłam się na nią do dzisiaj. 

 

Podobnie sprawa wygląda z szablonem: miałam już kilka, ale większość rozwiązań była albo darmowa / albo kupiona do przerobienia za niewielkie pieniądze. 

 

To trochę tak jak z sukienką z second handu: oczywiście może być super, można ją przerobić, dopasować, może wyglądać dobrze... ale to nigdy nie jest coś, co zostało uszyte na miarę i zawsze będzie miało swoje ograniczenia. 

 

Uważam, że Manufaktura zasługuje na taką szytą dla niej sukienkę. To nie musi być od razu "haute couture", Dior czy Chanel, ale byłoby cudownie, gdyby można zaprojektować coś co odpowiadałoby różnym potrzebom i wyglądało fajnie. A na to potrzeba funduszy: niemałych. Sama tego nie zrobię i znów byłabym hipokrytką, gdybym oczekiwała, że ktoś to dla mnie zrobi za darmo. 

 

Druga kwestia to mój rozwój, materiały, książki, spotkania, doskonalenie się. Zauważyłam u siebie ostatnio niepokojącą prawidłowość. Z racji pewnych oczywistych ograniczeń oszczędzam głównie na sobie. A przecież tym wszystkim co mam, co umiem, co wiem i do czego mam przekonanie dzielę się tutaj z Wami. Aby dawać, trzeba też chociaż trochę brać bo inaczej źródełko wyschnie. Tak jest i nie chcę z tym dyskutować. 

 

A to wszystko też kosztuje. 

 

Wszystkim, którzy podejdą do tego ze zrozumieniem, empatią, a nawet zdecydują się mnie wesprzeć bardzo, bardzo dziękuję i zrobię to pewnie jeszcze po wielokroć. 

 

Uważam, że wdzięczność ma potężną moc, ale nie można nikogo do niej zmuszać. Dlatego nie planuję i pewnie nigdy nie wprowadzę płatnego dostępu do treści, nie będę dzieliła czytelników na lepszych i gorszych. 

 

Dla mnie Wasza, Twoja obecność tutaj jest zawsze cenna. Jeśli dla Ciebie moja obecność w sieci także ma znaczenie, to niech to będzie okazja do tego, aby wirtualnie powiedzieć mi: "Małgosiu, robisz dobrą robotę". 

 

Dziękuję!

 

Serdeczności! 

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Nie masz dużo, ale jednak chcesz się podzielić? Wspaniale! Efekt skali może sprawić, że to co dla Ciebie jest prawie bez znaczenia, dla mnie będzie oznaczało całkiem sporo!
Dziękuję!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
10 zł to cena kawy. Jeśli chcesz postawić mi raz w miesiącu taką symboliczną kawę, będę zaszczycona!
W każdym miesiącu publikuję na blogu około 10 tekstów. Codziennie, na FB, dorzucam od siebie coś inspirującego, wzruszającego, otwierającego. Jeśli to dla Ciebie ważne, mocne, jeśli Manufaktura jest Ci bliska... i pomaga, to Twoje wsparcie jest dla mnie tym bardziej cenne!
Prezentem dla patronów, którzy będą mnie regularnie wspierać w tej kwocie będzie możliwość zaproponowania dręczącego Cię tematu - na który odpowiem, o którym napiszę.
Dziękuję!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
20 zł to cena czasopisma z wyższej półki. Także w takim znajdziesz sporo reklam i materiałów promocyjnych. U mnie ich nie ma, albo zdarzają się sporadycznie. Dodatkowo bardzo pilnuję tego, aby najważniejszy na Manufakturze był przekaz, czyli aby to teksty i nasze rozmowy grały pierwsze skrzypce.
Jeśli doceniasz to co robię i decydujesz się mnie wspierać, dajesz mi znak, że to dla Ciebie ważne i że to doceniasz.
Co ja dam od siebie? Dla Patronów, którzy wesprą mnie kwotą minimum 20 zł miesięcznie, 3 razy w roku przygotuję e-booki z tekstami z bloga, dodatkami i niepublikowanymi nigdzie materiałami.
Chcę, żebyś wiedział, wiedziała, że jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow! To już prawdziwy majątek! Dziękuję! Dzięki Tobie Manufaktura może być jeszcze lepsza.
Przygotowałam dla Ciebie specjalne przywileje. Możesz zaproponować ważny dla Ciebie temat, a ja napiszę o tym na blogu.
Dodatkowo otrzymasz ode mnie 3 razy w roku e- booki z tekstami z bloga, dodatkowymi i niepublikowanymi nigdzie materiałami -oraz raz w roku - jesienią - specjalny autorski kalendarz Manufaktury Radości.
Dziękuję Ci bardzo za Twoją hojność i wsparcie!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Być może jest wśród moich czytelników ktoś, dla kogo taka kwota nie jest dużym wyrzeczeniem i kto gotów jest zainwestować aż tyle w Manufakturę :).
Bardzo, bardzo dziękuję.
Oprócz e-booków i kalendarza, mam dla Ciebie drogi Patronie również darmowy udział w jednym wybranym dwudniowym warsztacie, który organizuję na terenie Polski. Jeśli powiesz mi skąd jesteś, postaram się zorganizować coś w odpowiedniej dla Ciebie lokalizacji.
Do zobaczenia!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów