Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

70 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Lomcia– urodziłam się w 1989 roku. Obecnie mieszkam w Anglii. Matka i żona. Rysowaniem interesowałam się już od najmłodszych lat. Ukończyłam weterynarię. Pracowałam jako wolontariuszka w sklepie z pamiątkami gdzie projektowała wzory na kubki, koszulki. W 2007 miałam własną wystawę w jednej z wiejskich galerii sztuki zatytułowaną "Dwa Światy".

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 800 zł
KOMIKS!
W końcu chce dokończyć komiks, chce by wyglądał profesjonalnie więc potrzebuje czasu a czas równa się kasa /
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Celem jest przetrwanie!
Mój cel jest prosty. Przeżyć. A z przeżyciem wiąże się jedzenie. Chciałabym żyć z pasji. Bycie niepełnosprawną ruchowo ogranicza moje możliwości znalezienia pracy więc taka praca byłaby idealna! Dziękuję za wsparcie!

O Autorze

 

 

Witajcie kochani. Musiałam troszkę zmienić wygląd opisu profilu. 
_____________________________________________________________________________________________________

Nazywają mnie LOMCIA. Jestem amatorską rysowniczką/graficzką digital. Słynę przeważnie z komiksów, obecne tytuły to Kroniki Laosu i Zaćmienie. 
 

Jest to historia elfiej księżniczki Separhin, która w dniu swego ślubu traci rodzinę i całe królestwo. Trafia do swojego przyszłego męża, króla Junina. Separhin wyrusza w podróż do królestwa Krasnoludów, by ukryć się przed nadchodzącą plagą i poprosić o pomoc w trakcie wojny z oprawcami, któzy pozbawili jej domu i rodziny - Mepleyami, jednak zostaje ona porwana przez ludzkiego Josarę - przeklętego przez klątwe Jodyksa oraz jego elfiego kompana Kirinkuha, który też jest Josarą. Kirinkuh chce pomścić śmierć matki i zniszczone życie zabijając Junina a osadzając na tronie Separhin. Romans/ dramat/ przygoda/ wojna.

 

Jednego wieczoru do Ziemi przybyli mali, szarzy przybysze. Zaczęli porywać ludzi i zabijać ich niszcząc przy tym całą populację ziemian. Sara zostaje porwana kilka razy lecz pewnego dnia udaje się jej uciec, bynajmniej tak myślała. Spotyka  Tytanium, hybryde człowieka i Odkrywcy (pokojowej rasy). Okazuje się, że mają wspólne dziecko. Tytanium chciał zdobyć najbardziej odważną i silną samicę, nie wiedział, że szaraki zapłodnili Sarę i urodziła mu dziecko, po czym zostało zabrane im. Zaczyna się walka z szarakami o odzyskanie Sky. 

 

____________________________________________________________________________________________________________________
Możecie też znaleźć niektóre z moich oneshotów z Mass Effect:
 

 

__________________________________________________________________________________________________

 

Również tworzę arty na zamówienie, przeważnie z Mass Effect, Dragon Age, Witcher.
     

 

Szukam i doceniam ludzi lubiących czytać moje wypociny, niestety kosztuje mnie to czas a nikt mi za to nie płaci. Byłabym wdzięczna jeśli ktoś kto lubi moją twórczość zainteresował się moim czasem :) Doceniam każdą pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook