Stowarzyszenie Pieszo przez Bory

W Patronite od 27.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 499

liczba Patronów: 740

10 patronów
480 miesięcznie
4 485 łącznie

Maszerować jesienią? Czemu nie!

10 000 zł

44%

osiągnięto

5 515 zł

brakuje

Potrzebujących w naszym kraju jest wiele, niejednokrotnie słyszymy "całego świata nie zbawicie" , prawda, jednak jesteśmy zdania, że zawsze możemy zrobić wszystko aby zmienić cały świat jednej osoby.
Po roku swojej działalności, wiemy, że największe efekty przynoszą nasze akcje plenerowe, czyli marsz. Przyciąga on największą ilość osób, a im większa ilość osób, tym większa kwota zbiórki. Nasze marsze kierowane są do wszystkich, do leśnych ludzi, którzy uwielbiają spać w hamakach, ale także do rodzin z dziećmi, które jednak preferują noclegi w domkach.
Zbieranie potrzebnych funduszy na organizację czerwcowej edycji, zwykle zajmuje nam cały rok, marzy nam się, aby rocznie przeprowadzać dwie takie imprezy, edycję letnią w czerwcu, oraz edycję jesienną.
Niestety, pozyskanie funduszy na dwie takie imprezy rocznie, graniczy z cudem.
Wspierając nas w osiągnięciu tego celu, możesz stać się jednym z organizatorów tego wspaniałego wydarzenia, dzięki któremu, będziemy mogli w znacznym stopniu wesprzeć dzieci potrzebujące pomocy.

Pomagamy bez ograniczeń!

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na tą chwilę, wszystkie wydatki związane z dojazdami pokrywamy sami, czasami bywa tak, że w jednym tygodniu w związku z wyjazdami związanymi z organizacją marszu, przejeżdżamy nawet około tysiąca km, wiąże się to z rezygnacją z zakupienia materiałów do robienia obrazów pirografem, lub innych rzeczy które wykonujemy sami by móc sprzedawać je na różnych aukcjach charytatywnych.
Do tego dochodzi także prowadzenie księgowości czy porady prawnej, którymi także zajmujemy się sami, nie mamy w tym odpowiedniego doświadczenia, więc sporo godzin poświęcamy czytając różne artykuły w internecie, przez co wielokrotnie zaniedbujemy swoje rodziny, tudzież nie jesteśmy w stanie zająć się produkcją materiałów, które chcielibyśmy przygotować na nasz charytatywny bazarek.
Dzięki Twojej pomocy, moglibyśmy skorzystać z usług księgowej, od czasu do czasu skontaktować się z prawnikiem, który pomógłby nam odpowiednio wypełnić całe stosy dokumentów potrzebnych do organizacji naszego marszu, pieniądze, które wydajemy na dojazdy, moglibyśmy wykorzystać na zakup materiałów na nasz bazarek, w związku z czym, zbiórki dla naszych beneficjentów byłyby większe, a przecież o to chodzi, abyśmy mieli możliwość wspierać naszych podopiecznych jak największymi kwotami.
Będziemy Ci dozgonnie wdzięczni, jeśli zdecydujesz się pomóc nam w zaoszczędzeniu tego czasu czy wydatków związanych z organizacją.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni