Drzewo Życia - studio jogi i holistycznego zdrowia

W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1220

liczba Patronów: 1904

1 patron
80 miesięcznie
1 200 łącznie
Studio jogi we Wrocławiu. Prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne, on-line, warsztaty i wyjazdy z jogą. Uczymy jogi w 4 językach: polskim, angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim. Organizujemy wyjazdy, prowadzimy warsztaty i szkolenia, zajęcia indywidualne oraz przygotowujemy programy personalne.

O Autorze


 

 

Studio jogi Drzewo Życia jest szczególnym projektem na mapie Wrocławia.

 


 

O studio

 

Organizujemy wyjazdy, prowadzimy warsztaty i szkolenia, zajęcia indywidualne oraz przygotowujemy programy personalne.
 
Unikalna przestrzeń, domowa atmosfera, wygodne szatnie z prysznicami, wegańska kawiarnia z dobrą herbatą i kawą, biblioteka wszystko to daje możliwość odpoczynku po naprawdę dobrej i głębokiej praktyce na macie.
 
Prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne, warsztaty i wyjazdy z jogą, Uczymy jogi w 4 językach: polskim, angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim.

 


  

O naszych nauczycielach

 

Nasi nauczyciele to zespół praktyków, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, każdego dnia, prowadzą zajęcia, będące odpowiedzią na potrzeby klientów. To właśnie zespół Drzewa Życia jest gwarancją bezpiecznej i efektywnej praktyki.

Prowadzimy zajęcia, które są "szyte na miarę". Praktyki, które pomagają naszym klientom w tym, aby byli bardziej szczęśliwi, zdrowsi, mniej zestresowani i sprawniejsi.

Naszą misją jest maksymalne dopasowanie programu zajęć do grupy. Zarówno podczas zajęć regularnych, jak i w czasie wyjazdów z jogą, warsztatów oraz zajęć, prowadzonych poza studiem.

 


 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni