dokumentprojektu

W Patronite od 27.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1529

liczba Patronów: 1178

3 patronów
25 zł miesięcznie
125 zł łącznie
Dokument Projektu to grupa kilkudziesięciu osób, które od roku 2008 zajmują się obszerną dokumentacją fotograficzną “Gwarków”– święta miasta Tarnowskie Góry, które odbywa się cyklicznie od 1954 roku, a od dwunastu lat stało się także centrum współpracy mieszkańców miasta i działaczy naszej grupy.

O Autorze


Wśród nas są zawodowi fotografowie, studenci fotografii na uczelniach wyższych w kraju i zagranicy, uczniowie szkół średnich o takim profilu oraz pasjonaci i adepci fotografii bez względu na doświadczenie, wiek, przekonania, status społeczny czy wykształcenie.


Nasza działalność nie ogranicza się do konkretnej dziedziny fotografii: działamy na kilku płaszczyznach, tworząc dokumentację koncertów, reportaże czy portrety, dzięki czemu każdy z naszych członków ma szansę na podszkolenie swojego warsztatu. Ponadto działamy na rzecz historii Tarnowskich Gór, odnajdując archiwa domowe, przedstawiające losy naszego miasta, tym samym angażując tarnogórzan w nasze działanie.

Każdego roku pracujemy w okolicach Rynku, gdzie na własnych komputerach i z pomocą aparatów opracowujemy na bieżąco wykonywane w czasie “Gwarków” zdjęcia, filmy czy teksty.

Jesteśmy pełni energii i zapału. Chcemy tworzyć inicjatywy obywatelskie i angażować lokalną społeczność, animować kulturę w zakresie fotografii, sztuki w Tarnowskich Górach.

Nasze hasła? Drukujmy zdjęcia i I love TG!

Treści naszej grupy są publikowane w mediach społecznościowych: 

FB: https://www.facebook.com/dokumentprojektu/
Instagram: https://www.instagram.com/dokumentprojektu/

Strzała!


 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!