White Fox

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 636

Liczba Patronów: 1416

Zostań Patronem
3 patronów
380 miesięcznie
4 890 łącznie
Hej! Nazywam się White fox i jestem cospleyerką! Tworze kostiumy, makijaże, gram w gry, a co za tym idzie streamuje, drukuje w 3d oraz pozuje do zdjęć.

O Autorze

Jeśli nadal tu jesteś i chciałbyś mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczna! Ta platforma i możliwości, które przynosi, wiele dla mnie znaczy. Jak napisałam powyżej, chciałbym ulepszyć swoje prace i podzielić się nimi z tobą. Świetnie byłoby też stworzyć społeczność, która może spędzać czas razem i gdzie ludzie mogą sobie pomagać. Dlatego tu jestem.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni