Speedway Challenge 20 League

W Patronite od 15.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1444

liczba Patronów: 1393

2 patronów
30 zł miesięcznie
60 zł łącznie
Jesteśmy największą ligą online w grze Speedway Challenge. Aktualnie nasze grupy na FB przekraczają 500 osób, a liczby stale rosną.

O Autorze

Krótko o SC20 League

Nie jesteśmy oficjalną, choć największą ligą Speedway Challenge. Liga powstała z inicjatywy graczy:

Przygoda Speedway Challenge Online w ligowym wydaniu sięga roku 2016. Wówczas Patryk Bucki wraz z Patrykiem Pękałą założyli ligę, jeszcze w wersji 2015. Liga nazywała się wówczas - Speedway Challenge Liga Online (w skrócie SCLO). Aktualnie jest to jedna z sekcji naszej ligi. Druga sekcja ligowa, która kiedyś była odrębną ligą - World Speedway Challenge League (WSCL) - utworzona została przez Miłosza Staszczyka i Dawida Ociepę. Liga powstała dość niedawno, bo w wakacje 2019 roku. Aktualnie rozgrywany jest trzeci sezon. Speedway Challenge 20 League to organ powstały wraz z wydaniem gry Speedway Challenge 20 organizujący turnieje (np. Grand Prix, Mistrzostwa Par) oraz łączący obu sekcji ligowych, które charakteryzują się drobnymi różnicami. SCLO to liga, gdzie drużyny same deciedują o tym na jakim torze pojadą najbliższy mecz. W WSCL jest to już narzucone (drużyna z Gniezna jeździ w Gnieźnie, Kraków w Krakowie itd.). Zawodnicy sami decydują jakich barw chcą bronić. Aktualnym mistrzem SCLO jest drużyna o nazwie Challenge Warszawa. W WSCL natomiast tytułu broni drużyna Apatora Toruń. 

Mimo historii która trwa od kilku lat cały czas rozwijamy się i z każdym sezonem urozmaicamy ligę wprowadzając rożne nowości. Aby zrobić kolejny krok na przód potrzebujemy wsparcia finansowego, wszystkie wpłaty będą przeznaczone tylko i wyłącznie na rozwój ligi.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni