Maria Biernacka

W Patronite od 06.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1505

liczba Patronów: 1745

1 patron
30 zł miesięcznie
90 zł łącznie
Hej, nazywam się Maria Biernacka i kocham komponować muzykę. Moje kawałki znajdziesz na kanale MB na youtube. Produkuję muzykę w różnych stylach, sama robię podkłady i nagrywam w wokal w moim mini studio. Tutaj można mnie wesprzeć. Zależy mi na tym, by coraz bardziej się doskonalić

O Autorze

Cześć! :)

Nazywam się Maria Biernacka, jestem studentką. Jeśli tu jesteś, to znasz mnie może ze słyszenia, tzn. z mojego kanału na youtube (MayBe). Zajmuję się produkcją muzyki, tworzę sama podkłady i piszę teksty. Do tego jeszcze nagrywam samodzielnie wokal. Wszystko to w moim małym studio, które sama kompletuję.

Od jakiegoś czasu mam również kanał na YT. Moi słuchacze są dla mnie ważni i każdy z nich może zamówić u mnie utwór na dowolny temat  - jedynym warunkiem jest napisanie tematu lub tytułu w komentarzu. Jest to dla mnie rozwijające, i lubię to robić.

Tutaj, przez tą stronę można mi pomóc w muzycznym rozwoju. Postanowiłam założyć konto na patronite, ponieważ niektórzy pytali, czy mogą mnie w jakiś sposób wesprzeć, a więc tu można to zrobić. 

Za owo wsparcie mnie są dostępne różne nagrody. Wyszczególniłam również konkretne cele, które chcę osiągnąć. :) Oczywiście, celem głównym jest coraz lepsza muzyka! 

Bardzo dziękuję wszystkim za ewentualną pomoc i naprawdę kocham wszystkich swoich słuchaczy, niezależnie od niej, dlatego za piosenki na zamówienie nie pobieram opłat. 

Moje marzenia? Zależy mi na kupnie sprzętu.Teraz zbieram przede wszystkim na program do muzyki który da mi więcej możliwości (zapis improwizacji na bieżąco, koniec z tym pogłosem piwnicy, możliwość koncertowania, słowem - większy profesjonalizm, a też i więcej przyjemności dla odbiorcy). 

Czy mogę coś więcej o sobie napisać? Cóż, mówią, że muzyka ma w sobie coś z nauk ścisłych i chyba to prawda, bo ja zajmuję się jeszcze oprócz muzyki cybernetyką (nauką o systemach). Stworzyłam u siebie na uczelni sekcję cybernetyki i charakteru. Na yt jest też dostępny mój mini-wykład - "Zastosowania cybernetyki w psychoterapii". 

Pozdrawiam ciepło :) 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni