Kasia Bruniewska-Gierczak

W Patronite od 07.02.2017

Od kiedy pamiętam malarstwo i rysunek sprawiały mi ogromną radość i satysfakcję. Początkowo swoją miłość do malarstwa wyrażałam w oleju, ostatnio jednak w mojej twórczości dominują farby akwarelowe. Od samego początku tematem moich prac był człowiek i jego emocje łączone z innymi tematami tworząc surrealistyczną całość. Ulotne i kobiece, takie są.

O Autorze

Tworzę amatorsko

Malarstwo i rysunek od zawsze sprawiały mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Jako dziecko uwielbiałam przeglądać kolorowe ilustracje bajek a następnie kopiować ich twórców, czasem z lepszym a czasem z gorszym rezultatem. Godzinami mogłam przesiadywać nad kartką papieru przeżywając proces tworzenia się czegoś nowego za pomoca mojej ręki. Prawdziwe zamiłowanie do malarstwa rozwinęło się jednak w nastoletnim wieku. Od tej chwili rozwijałam swoją pasję malarstwa w technice olejnej. Od samego początku tematem moich prac był człowiek i jego emocje. W wolnej chwili od pracy  ćwiczyłam również rysunek szczególnie portretowy. Największą moją miłością artystyczną okazały się jednak akwarele. Większość prac akwarelowych mogłabym nazwać fantazyjnymi i ulotnymi, kierowanymi głównie do kobiet i dzieci. Przeżyłam również czas fascynacji grafiką wektorową.Poznawanie nowych funkcji programu graficznego sprawiało mi ogromną radość i satysfakcję. Praktycznie od samego początku jestem samoukiem i wielka chęć rozwijania pasji sprawiła, że próbuję nowych technik łącząc je z tradycyjnymi.

Sprzyjające twórczości jest również miejsce w którym mieszkam, Osie wieś położona w centrum Borów Tucholskich. Bliskość z naturą, cisza i czas, który płynie wolniej służą pracy artystycznej.

Prezentuję swoje prace na stronie internetowej

bruniewska.com

i YouTube

Z zawodu jestem nauczycielem historii i sztuki. Dodatkowo od roku prowadzę stronę internetową bruniewska.com. Jako wychowawczyni świetlicy szkolnej założylam również blog na ktorym prezentuję prace moich uczniów. Wszystko to daje mi dużo radości jednak zabiera czas na sam proces tworzenia.

Postanowiłam również nagrywać moją pracę i prezentowac ją na YouTube, co niestety zabiera następne godziny z życia, a przecież tyle jeszcze mam pomysłów i planów do zrealizowania.

 

 

 

 

Moje osiągnięcia

 

Moje największe osiągnięcia to publikacje i okładki książek z moimi akwarelami znanych i lubianych pisarzy. Moje obrazki wykorzystane są tez w celach komercyjnych na produktach np. torbach, winach,  itp.

 

 

              

 

               

 

         

 

Autorska biżuteria

A to kilka projektów mojej autorskiej biżuterii z  akwarelami.

 

 

Projektowanie wnętrz

Od niedawna pasjonuję się również projektowaniem wnętrz. To pierwsze próby. Niestety brak czasu ponowne wstrzymał te działania :-)

    

Mam jeszcze dużo pomysłów i chciałaby je wszystkie zrealizować, ale ciągle muszę dzielić czas na tworzenie z praca zawodową. Marzę o dniu kiedy będę mogła swoją pasję zamienić w pełnoetatowa pracę :-)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)