Kamil Szkudlarek

W Patronite od 22.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć :) Jak być może wiecie, jestem właścicielem i jedynym redaktorem serwisu motoryzacyjnego Motorsport24.pl. Od przeszło pięciu lat staram się pisać, rozwijać, pozyskiwać informacje, by czytelnicy mieli je na wyciągnięcie ręki. Teraz postanowiłem prosić o pomoc, by móc to kontynuować :)

O Autorze

 


Cześć.

Od kilku lat jestem właścicielem i redaktorem portalu motorsport24.pl. Od młodych lat bardzo interesuję się sportami motorowymi, a zwłaszcza Formułą 1 i WRC. Taki jest też zakres mojej działalności. Lata temu zdecydowałem się samemu pisać, bo chciałem z kimś dzielić się przemyśleniami, a po jakimś czasie okazało się, że nie jest Was wcale tak mało.

Cały czas staram się rozwijać, pisać, pozyskiwać dobre źródła i informacje. Niestety, serwis zajmujący się sportami motorowymi nie jest w stanie na siebie zarobić. Trudno o reklamodawców i wszystko trzeba zasilać z własnej kieszeni. 

Chcę prosić Was o pomoc, bym mógł jeździć na rajdy i wyścigi, bym mógł też zatrudnić jednego czy dwóch współpracowników. Dziś jest o to ciężko, ponieważ nie zarabiam z tej działalności, co bardzo utrudnia funkcjonowanie.

Chce, by w przyszłości było to moją pracą, a nie tylko hobby. Stąd mój pomysł na profil na Patronite. Oprócz tego chciałbym jeździć na wyścigi i rajdy, bo tylko w taki sposób będę mógł się rozwijać i przekazywać najlepsze relacje swoim czytelnikom. Dzięki temu też będę mógł nawiązać współpracę z dziennikarzami, którzy zjedli na tym sporcie zęby.

Liczę na Waszą pomoc! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika