Strefa Patrona:

43

patronów

940 zł

miesięcznie

7400 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
68
miesięczne wsparcie
61
liczba patronów

  Chcę pokazywać jak można korzystać ze swoich talentów aby być skuteczniejszym. Sam pracuję w ten sposób od kilku lat i efekty są niesamowite. Chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami. Prowadząc podcast i blog pracuję aby dostarczyć te informacje i wiedzę po polsku. Jest to moja pasja i uwielbiam to robić!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 94%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 60 zł
Jeden odcinek podcastu z serii "Słownik talentów" w każdym miesiącu.
W ramach przybliżania wiedzy o talentach i mocnych stronach w każdym miesiącu opublikuję odcinek podcastu poświęcony każdemy z talentów osobno.

Wiąże się to z dodatkowym hostingiem i przede wszystkim czasem na przygotowanie tych odcinków.

Każdy z nich będzie rozmową z wybraną osobą posiadającą wybrany talent. Rozmowa będzie poprzedzona moją opowieścią o talencie.

W tej chwili jest bardzo mało materiałów po polsku o talentach, Osoby, które zrobiły test są zdane na materiały w języku angielskim . Chcę to zmienić!
0%
37 %
100%
osiągnięto 37%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 1560 zł
W każdym miesiącu cztery odcinki podcastu "Z pasją o mocnych stronach"
Produktywność, efektywność, dążenie do celu, intecjonalne życie, testowanie różnych podejść, talenty, mocne strony? Interesują Cię te tematy? Mnie też! Ogromnie.

Mając taką kwotę miesięcznie będę w stanie nagrywać cztey odcinki podcastu w każdym miesiącu. W tym co najmniej jeden poświęcony konkretnemu talentowi. Oznacza to więcej inspiracji, rozmów, testowania narzędzi i praktyk.
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4060 zł
Talenty, mocne strony i produktywność na YouTube!
Marzy mi się aby wyjść z przesłaniem o talentach, mocnych stronach i efektywności na jeszcze szersze wody. Mam tu na myśli materiały video.

Wasze wsparcie pomoże mi posiadać odpowiedni sprzęt a przede wszystkim produkować wartościowe materiały poświęcone rozwojowi w oparciu o mocne strony. Planuję rozmowy z ciekawymi ludźmi. O ich talentach, ich rozwoju, szukaniu ich sposobu na bycie efektywnym i produktywnym.

O Autorze

Dominik Juszczyk

Nazywam się Dominik Juszczyk. Jestem  pasjonatem produktywności i certyfikowanym coachem Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach). Skupiam się na moich silnych stronach i ogarniam chaos codzienności. Cieszę się moimi cudownym porankami, których obowiązkowym elementem jest trening biegowy.

 

Moje top 5 mocnych stron to  Individualization | Arranger | Learner | Empathy | Intellection

 

Nieustannie uczę się nowych rzeczy. Jestem pełen energii i ciągle w ruchu. Uwielbiam wstawać wcześnie rano i zaczynać dzień od biegania, czytania książek i medytacji. Dzięki temu jestem przygotowany na dalszą cześć dnia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Czerpię z tego energię.

 

Jako certyfikowany coach Gallupa skupiam się na tym, w czym jestem dobry. Codziennie staram się zrozumieć moje silne strony i używać ich w pełni. Wiem, że skupiając się na moich silnych stronach, mam największe szanse osiągnąć pełnię moich możliwości. 

 

Dzięki byciu produktywnym oraz działaniu w sferze swoich mocnych stron wierzę, że żyję intecjonalnie. Wybieram co chcę osiągnąć i to realizuję. Chcę pokazywać innym jak można to robić. Dobrze jest mieć świadomość, że podąża się w wybranym kierunku.

 

Tworzę podcast "Z pasją o mocnych stronach" w ramach którego pokazuję czym są talenty, mocne strony i w ogóle rozwój w oparciu o mocne strony. Na licznych przykładach opowiadam o tym dlaczego warto korzystać z tego w czym jesteśmy dobrzy oraz dlaczego tam tkwi nasz największy potencjał.  W języku polskim jest bardzo mało materiałów o talentach Gallupa, moim celem jest uzupełnić tę lukę poprzez tworzenie podcastu, w którym każdy znajdzie opis swojego talentu. A przy okazji usłyszy o najelpszych, sprawdzonych praktykach w osbzarze produktywności.

 

Zachęcam do wysłuchania kilku odcinków mojego podcastu "Z pasją o mocnych stronach".  Właśnie ten projekt chciałbym bardziej rozwijać.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 4
Patron wspierający

Liczy się każde 5 złotych a nawet każda złotówka. Jako wyraz wdzięczności umieszczę Twoje imię wraz z wybranym przez Ciebie linkiem na stronie podcastu oraz stronie każdego wspieranego odcinka.
Limit osiągnięty
Czy powiadomić Cię, gdy próg będzie dostępny?
10 zł / miesiąc
patroni: 27
Limit: 250
Patron uczestniczący

• Będziesz mieć dostęp do Tajnej Grupy na FB, tylko dla Patronów. Będzie to miejsce do rozmowy o podcaście, tematach w nim poruszanych, podcaście od kuchni, osiąganiu celów, cudownych porankach i wszystkim tym czym zajmuję się na blogu, podcaście i mojej działalności. Będę chciał tam pokazywać rzeczy, które robię, jak się komunikuję, nad czym pracuję.

• Raz w tygodniu wyślę obszerne podsumowanie nad czym pracuję w mojej firmie - będziesz mieć możliwość dyskusji

• Raz w miesiącu zorganizuję webinar tylko dla Patronów, na wybrany przez Patronów temat

• Raz w tygodniu wylosuję osobę, która będzie miała możliwość zadania pytania z dowolnego tematu a ja odpowiem w formie kilkuminutowego video umieszczonego w Tajnej Grupie na FB

• Raz w miesiącu wylosuję dwie osoby, które będą mogły zadać pytania, na które odpowiem w podcaście (o ile pytania są z obszaru, w którym mogę odpowiedzieć :) ). Jeżeli sobie tego życzysz powiem przez kogo jest zadane to pytanie

• Raz w tygodniu nagram dla Patronów video z Tips & Tricks, w którym będę opowiadał o jednym wybranym temacie z obszaru produktywności, talentów, rozwoju, zarządzaniu zespołem.Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Próg będzie usunięty. Opis z tego progu przesunięty do Progu 10PLN
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 11
Limit: 30
Patron rozmawiający

• Raz w miesiącu wylosuję 3 Patronów, do których zadzwonię (uzgodnimy datę i godzinę :) ) i porozmawiamy przez 30 minut na wybrany przez Patrona temat.

• W każdym odcinku podcastu, na końcu odcinka, wymienię z imienia i nazwiska jednego Patrona wspierającego podcast (po kolei, wg. listy)

• Raz w miesiącu spośród osób wspierających wylosuję jedną osobę. Spotkam się z nią online i pomogę zdefiniować plan osiągnięcia celu za pomocą talentów i mocnych stron Gallupa (Name It, Aim It, Claim It). Jeżeli jesteś z Krakowa, to możemy spotkać się na żywo w Krakowie.

• Raz w miesiącu zorganizuję spotkanie live online dla Patronów z tego progu. Temat spotkania będzie wybrany przez Patronów z tej grupy (z zakresu mojej wiedzy :) )

• Będziesz w stanie wybrać temat odcinka Tips & Tricks (raz w miesiącu wylosuję osobę)

Ważne: ten próg zawiera nagrody z progu 10 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 1
Próg będzie usunięty. Opis z tego progu przesunięty do Progu 50PLN
Limit osiągnięty
Czy powiadomić Cię, gdy próg będzie dostępny?
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
Patron w Mastermind

• Raz w tygodniu spotkamy się w maksymalnie pięć osób (Patroni z tego progu) i razem przedyskutujemy nasze przedsięwzięcia. Będziemy dla siebie Accountability Partnerami. Każde spotkanie będzie miało charakter spotkania Mastermind.

Ważne: Ten próg zawiera wszystkie elementy z progów 10 i 50PLN.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy