Strefa Patrona:

51

patronów

1030 zł

miesięcznie

10095 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
67
miesięczne wsparcie
52
liczba patronów

  Chcę pokazywać jak można korzystać ze swoich talentów aby być skuteczniejszym. Sam pracuję w ten sposób od kilku lat i efekty są niesamowite. Chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami. Prowadząc podcast i blog pracuję aby dostarczyć te informacje i wiedzę po polsku. Jest to moja pasja i uwielbiam to robić!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
41 %
100%
osiągnięto 41%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 1470 zł
W każdym miesiącu cztery odcinki podcastu "Z pasją o mocnych stronach"
Produktywność, efektywność, dążenie do celu, intecjonalne życie, testowanie różnych podejść, talenty, mocne strony? Interesują Cię te tematy? Mnie też! Ogromnie.

Mając taką kwotę miesięcznie będę w stanie nagrywać cztey odcinki podcastu w każdym miesiącu. W tym co najmniej jeden poświęcony konkretnemu talentowi. Oznacza to więcej inspiracji, rozmów, testowania narzędzi i praktyk.
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 3970 zł
Talenty, mocne strony i produktywność na YouTube!
Marzy mi się aby wyjść z przesłaniem o talentach, mocnych stronach i efektywności na jeszcze szersze wody. Mam tu na myśli materiały video.

Wasze wsparcie pomoże mi posiadać odpowiedni sprzęt a przede wszystkim produkować wartościowe materiały poświęcone rozwojowi w oparciu o mocne strony. Planuję rozmowy z ciekawymi ludźmi. O ich talentach, ich rozwoju, szukaniu ich sposobu na bycie efektywnym i produktywnym.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Jeden odcinek podcastu z serii "Słownik talentów" w każdym miesiącu.
W ramach przybliżania wiedzy o talentach i mocnych stronach w każdym miesiącu opublikuję odcinek podcastu poświęcony każdemy z talentów osobno.

Wiąże się to z dodatkowym hostingiem i przede wszystkim czasem na przygotowanie tych odcinków.

Każdy z nich będzie rozmową z wybraną osobą posiadającą wybrany talent. Rozmowa będzie poprzedzona moją opowieścią o talencie.

W tej chwili jest bardzo mało materiałów po polsku o talentach, Osoby, które zrobiły test są zdane na materiały w języku angielskim . Chcę to zmienić!

O Autorze

Dominik Juszczyk

Nazywam się Dominik Juszczyk. Jestem  pasjonatem produktywności i certyfikowanym coachem Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach). Skupiam się na moich silnych stronach i ogarniam chaos codzienności. Cieszę się moimi cudownym porankami, których obowiązkowym elementem jest trening biegowy.

 

Moje top 5 mocnych stron to  Individualization | Arranger | Learner | Empathy | Intellection

 

Nieustannie uczę się nowych rzeczy. Jestem pełen energii i ciągle w ruchu. Uwielbiam wstawać wcześnie rano i zaczynać dzień od biegania, czytania książek i medytacji. Dzięki temu jestem przygotowany na dalszą cześć dnia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Czerpię z tego energię.

 

Jako certyfikowany coach Gallupa skupiam się na tym, w czym jestem dobry. Codziennie staram się zrozumieć moje silne strony i używać ich w pełni. Wiem, że skupiając się na moich silnych stronach, mam największe szanse osiągnąć pełnię moich możliwości. 

 

Dzięki byciu produktywnym oraz działaniu w sferze swoich mocnych stron wierzę, że żyję intecjonalnie. Wybieram co chcę osiągnąć i to realizuję. Chcę pokazywać innym jak można to robić. Dobrze jest mieć świadomość, że podąża się w wybranym kierunku.

 

Tworzę podcast "Z pasją o mocnych stronach" w ramach którego pokazuję czym są talenty, mocne strony i w ogóle rozwój w oparciu o mocne strony. Na licznych przykładach opowiadam o tym dlaczego warto korzystać z tego w czym jesteśmy dobrzy oraz dlaczego tam tkwi nasz największy potencjał.  W języku polskim jest bardzo mało materiałów o talentach Gallupa, moim celem jest uzupełnić tę lukę poprzez tworzenie podcastu, w którym każdy znajdzie opis swojego talentu. A przy okazji usłyszy o najelpszych, sprawdzonych praktykach w osbzarze produktywności.

 

Zachęcam do wysłuchania kilku odcinków mojego podcastu "Z pasją o mocnych stronach".  Właśnie ten projekt chciałbym bardziej rozwijać.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 4
Patron wspierający

Liczy się każde 5 złotych a nawet każda złotówka. Jako wyraz wdzięczności umieszczę Twoje imię wraz z wybranym przez Ciebie linkiem na stronie podcastu oraz stronie każdego wspieranego odcinka.
Limit osiągnięty
Czy powiadomić Cię, gdy próg będzie dostępny?
10 zł / miesiąc
patroni: 33
Limit: 250
Patron uczestniczący

• Będziesz mieć dostęp do Tajnej Grupy na FB, tylko dla Patronów. Będzie to miejsce do rozmowy o podcaście, tematach w nim poruszanych, podcaście od kuchni, osiąganiu celów, cudownych porankach i wszystkim tym czym zajmuję się na blogu, podcaście i mojej działalności. Będę chciał tam pokazywać rzeczy, które robię, jak się komunikuję, nad czym pracuję.

• Raz w tygodniu wyślę obszerne podsumowanie nad czym pracuję w mojej firmie - będziesz mieć możliwość dyskusji

• Raz w miesiącu zorganizuję webinar tylko dla Patronów, na wybrany przez Patronów temat

• Raz w tygodniu wylosuję osobę, która będzie miała możliwość zadania pytania z dowolnego tematu a ja odpowiem w formie kilkuminutowego video umieszczonego w Tajnej Grupie na FB

• Raz w miesiącu wylosuję dwie osoby, które będą mogły zadać pytania, na które odpowiem w podcaście (o ile pytania są z obszaru, w którym mogę odpowiedzieć :) ). Jeżeli sobie tego życzysz powiem przez kogo jest zadane to pytanie

• Raz w tygodniu nagram dla Patronów video z Tips & Tricks, w którym będę opowiadał o jednym wybranym temacie z obszaru produktywności, talentów, rozwoju, zarządzaniu zespołem.Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 3
Próg będzie usunięty. Opis z tego progu przesunięty do Progu 10PLN
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 11
Limit: 30
Patron rozmawiający

• Raz w miesiącu wylosuję 3 Patronów, do których zadzwonię (uzgodnimy datę i godzinę :) ) i porozmawiamy przez 30 minut na wybrany przez Patrona temat.

• W każdym odcinku podcastu, na końcu odcinka, wymienię z imienia i nazwiska jednego Patrona wspierającego podcast (po kolei, wg. listy)

• Raz w miesiącu spośród osób wspierających wylosuję jedną osobę. Spotkam się z nią online i pomogę zdefiniować plan osiągnięcia celu za pomocą talentów i mocnych stron Gallupa (Name It, Aim It, Claim It). Jeżeli jesteś z Krakowa, to możemy spotkać się na żywo w Krakowie.

• Raz w miesiącu zorganizuję spotkanie live online dla Patronów z tego progu. Temat spotkania będzie wybrany przez Patronów z tej grupy (z zakresu mojej wiedzy :) )

• Będziesz w stanie wybrać temat odcinka Tips & Tricks (raz w miesiącu wylosuję osobę)

Ważne: ten próg zawiera nagrody z progu 10 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 1
Próg będzie usunięty. Opis z tego progu przesunięty do Progu 50PLN
Limit osiągnięty
Czy powiadomić Cię, gdy próg będzie dostępny?
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
Patron w Mastermind

• Raz w tygodniu spotkamy się w maksymalnie pięć osób (Patroni z tego progu) i razem przedyskutujemy nasze przedsięwzięcia. Będziemy dla siebie Accountability Partnerami. Każde spotkanie będzie miało charakter spotkania Mastermind.

Ważne: Ten próg zawiera wszystkie elementy z progów 10 i 50PLN.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK