Joanna Kreja Design

W Patronite od 18.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2769

Liczba Patronów: 2343

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
10 łącznie

Nowa kolekcja modowa

8 000 zł

0%

osiągnięto

7 990 zł

brakuje

Chciałabym móc dalej się rozwijać, stworzyć stronę internetową oraz stworzyć nową kolekcję. Pieniądze pomogą mi zakupić nowe materiały i opłacić pracę krawcowych ;) Chciałabym rozwinąć bardziej social media oraz wykonać nowe sesje zdjęciowe z udziałem modelek oraz fotografów. Nowa kolekcja to nowe wyzwania :)

Bardzo dziękuje za wszelką pomoc i dobre serce :)

Wyjazd na Konkurs do Nowego Jorku

25 000 zł

0%

osiągnięto

24 990 zł

brakujeW maju 2019 roku zdobyłam pierwsze miejsce w konkursie FDC YOUNG DESIGNER AWARDS w Londynie, który wspiera inicjatywę i pomaga osobom chorym na zespół Angelmana (Angelman Syndrome Awerness). Wygrana umożliwiła mi wyjazd do Nowego Jorku na dalszy etap konkursu, niestety przez pandemię konkurs został odwołany. Konkurs został wznowiony i ma się odbyć jesień / zima w Nowym Jorku (jeszcze w tym roku, chyba, że pandemia znowu pokrzyżuje plany i zostanie przeniesiony na wiosnę 2022 roku) (TRYP by Wyndham New York City Times Square South).


Zbieram pieniądze na wyjazd, który umożliwi mi zaprezentowanie swojej kolekcji na drugim etapie konkursu. Zbieram pieniądze na wykończenie kolekcji (materiały + praca krawcowej), na przelot (w 2 strony), nolceg + wyżywienie).


Niestety wyjazd jest bardzo kosztowny i wymagający pod względem organizacyjnym i logistycznym. Proszę o pomoc w zrealizowaniu moich marzeń :) Będę wdzięczna za każdą pomoc :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Dawid Czajkowski
Dawid Czajkowski
Próg: 5 zł