Strefa Patrona:

Lublin
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

 

  Jestem artystą wizualnym, zajmuję się malarstwem tradycyjnym i cyfrowym, grafiką, animacją i filmem. Założyłem ten profil w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności i spełnienia kolejnego marzenia jakim jest stworzenie całej gry platformowej o niezwykłym króliku z psychokinetycznymi zdolnościami.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Program Affinity Designer
Jest to profesjonalny program do grafiki wektorowej, śmiało może zastąpić Adobe Illustratora, a kosztuje nieporównywalnie mniej pieniędzy. Obecnie korzystam z innego programu tej firmy Affinity photo na który przerzuciłem się z programu z Adobe Phothoshopa Cs5, który także posiadam i jest również świetnym programem, aczkolwiek nie można liczyć na support od Adobe bez wypożyczania ich najnowszych programów na co mnie nie stać. Program Affinity Designer używać zamierzam do wszelkich designów w grze, ikonek, menu, tekstów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1400 zł miesięcznie
brakuje 1400 zł
Program Blackmagic Davinci Resolve 14
Jest to profesjonalny program do montażu i korekcji filmów. W tej chwili używam go w wersji okrojonej darmowej, ten program niestety ma sporo ograniczeń w wersji darmowej, ale można w nim robić podstawową edycję i montaże filmów/animacji.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1470 zł miesięcznie
brakuje 1470 zł
Profesjonalny płatny program do malarstwa cyfrowego
W tej chwili pracuje głównie na profesjonalnych i zarazem darmowych wersjach programów. Do malowania używam programu Krita, jest to dosyć dobry program do malarstwa cyfrowego, bardzo się rozwija i przy odrobinie nauki można używać go w profesjonalny sposób. Niestety jest kilka pól w których powinien się jeszcze rozwinąć - dlatego przydałby mi się profesjonalny program Corel Painter uważany za najlepszy do uprawiania tego typu grafiki. Jego cena w przybliżeniu to 1470 zł z wieczystą licencją.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1495 zł miesięcznie
brakuje 1495 zł
Program do animacji Fusion 9
Używam tego programu do animacji w wersji okrojonej - darmowej. Jest to świetny kompozytor, dający niesamowite możliwości do panowanie nad całą animacją, lub korekt materiałów filmowych. Można pracując w nim uzyskiwać podobne efekty jak w popularnym programie do efektów specjalnych Adobe After Effect, jednak cena Fusion jest dużo niższa, ponieważ wynosi za licencje wieczystą pełnej wersji programu 299 dolarów = u Polskich producentów znalazłem ten program w cenie 1495 zł
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 6000 zł
Ulepszenie sprzętu
Posiadam komputer stacjonarny, który radzi sobie ze wszystkimi podstawowymi zadaniami jakie wykonuje. Jednak dobry sprzęt to inwestycja w czas pracy nad grą i projektami graficznymi jakich gra wymaga. Animacja, filmy i grafika 3d wspomogła by mocniejsza karta graficzna, więcej pamięci ram czy szybszy procesor.

O Autorze

      Tematem tego profilu będzie gra przygodowa tworzona w środowisku Unity3d.  Nazywam się Jakub Podlodowski, posiadam wykształcenie plastyczne, studiowałem malarstwo na Akademii Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Po przez zlecenie na szereg ilustracji do gry planszowej - rozgrywki typu memo, którą wykonywałem zeszłego roku odnalazłem się na nowo w pasji tworzenia w grafice komputerowej. Wcześniej zajmowałem się głównie sztuką tradycyjną. Chce wykorzystać całą  swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie malarskie żeby stworzyć grę o unikatowej grafice i animacjach. Stworzyłem już ogólny zarys fabuły i zacząłem układać system.  Napisałem pierwsze w swoim życiu skrypty w języku programowania c# umożliwiające poruszanie się Królikiem i przełączające animacje. Powstało również wiele koncept-artów i assetów które będe wykorzystywał do tworzenia gry. Mam duże doświadczenie w animacji, brałem udział m.in w projekcie Loving Vincent na stanowisku animatora. Nad swoją grą platformową pracuję od połowy kwietnia, do tej pory zajmując się nią w wolnych chwilach. Chciałbym poświęcić jej cały swój czas, przez najbliższe kilka miesięcy.

Na początek zdradzić mogę to co w tej chwili przygotowuje, czyli pełne demo pierwszego levelu gry do której zostały już stworzone concept arty, i część z assetów - czyli elementów którę będą tworzyły tła, poszczególne poziomy, częsć z nich została już przeniesiona do programu unity3d.

Niezwykle rzadki królik został porwany przez kłusowników. Nikt nie spodziewał się niesamowitych zdolności jakie posiada. W trakcie przelotu samolotem, z powodów nagłych turbulencji samolot rozbija się w srodku dzikiej nieznanej krainy. Z tej katastrofy ocalał tylko królik, czy pomożesz mu odnaleźć drogę do domu ?

Jestem w trackie tworzenia animacji do pierwszego dema, mam wiele problemów i muszę nauczyć się wielu nowych rzeczy. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem, ale każdego dnia jestem tez bliżej celu.  Czy zechcesz wesprzeć mój projekt ? 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
przybij magnetyczną piąteczkę z naszym królikiem !
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Za tę kwotę można kupić sobie trochę marchewek na podróż powrotną do domu.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Super, wielkie dzięki, jesteś wielki ! Szanse królika na odnalezienie drogi do domu wzrastają. Za tę kwotę raz w miesiącu będę podsyłał aktualne materiały z prac, rozwijające się często jednocześnie w różnych przenikających się dziedzinach, zbliżających nas do tego żeby ta gra zaczęła działać.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Naprawdę mu pomagasz. Wasza przyjaźń z królikiem kwitnie. Co miesiąc będę Ci wysyłał informacje z przebiegu prac, i podzielę się wybranymi kadrami lub ilustracjami z gry w dobrej jakości wysłanymi na Twój adres mail.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Super. Jesteś już kimś więcej niż przyjacielem, Królik traktuję Cię jak członka rodziny. Za tę kwotę co drugi miesiąc dostaniesz wydrukowaną ilustracje z gry w formacie do A3. Oprócz tego będziesz na bieżąco ze wszystkim co robię plus będziesz dostawał różne materiały na adres e-mail.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś prawdziwym mentorem królika, ufa Tobie i będzie miał na uwadze Twoje sugestie. Twoje nazwisko będzie wypisane wśród sponsorów projektu. Co kilka miesięcy dostaniesz fragment gry do przetestowania. Oprócz tego będziesz na bieżąco ze wszystkim co robię plus co 2 miesiące dostaniesz wydruk jakiejś ilustracji do formatu A3. Oprócz tego jestem wstanie do malować w ilustracji dla Ciebie kogoś, dodać jakieś przedmioty lub tekst wg Twoich wytycznych.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Jesteś mentorem królika, za tę kwotę możemy ustalić Twoje specjalne życzenie, być może wpleść jakąś postać do któregoś wątku ? Twoje nazwisko będzie wypisane wśród sponsorów projektu. Co kilka miesięcy dostaniesz fragment gry do przetestowania. Oprócz tego będziesz na bieżąco ze wszystkim co robię plus co 2 miesiące dostaniesz wydruk jakiejś ilustracji do formatu A3.
Zostań patronem

Galeria mediów