Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem artystą wizualnym, zajmuję się malarstwem tradycyjnym i cyfrowym, grafiką, animacją i filmem. Założyłem ten profil w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności i spełnienia kolejnego marzenia jakim jest stworzenie całej gry platformowej o niezwykłym króliku z psychokinetycznymi zdolnościami.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Program Affinity Designer
Jest to profesjonalny program do grafiki wektorowej, śmiało może zastąpić Adobe Illustratora, a kosztuje nieporównywalnie mniej pieniędzy. Obecnie korzystam z innego programu tej firmy Affinity photo na który przerzuciłem się z programu z Adobe Phothoshopa Cs5, który także posiadam i jest również świetnym programem, aczkolwiek nie można liczyć na support od Adobe bez wypożyczania ich najnowszych programów na co mnie nie stać. Program Affinity Designer używać zamierzam do wszelkich designów w grze, ikonek, menu, tekstów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1400 zł miesięcznie
brakuje 1400 zł
Program Blackmagic Davinci Resolve 14
Jest to profesjonalny program do montażu i korekcji filmów. W tej chwili używam go w wersji okrojonej darmowej, ten program niestety ma sporo ograniczeń w wersji darmowej, ale można w nim robić podstawową edycję i montaże filmów/animacji.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1470 zł miesięcznie
brakuje 1470 zł
Profesjonalny płatny program do malarstwa cyfrowego
W tej chwili pracuje głównie na profesjonalnych i zarazem darmowych wersjach programów. Do malowania używam programu Krita, jest to dosyć dobry program do malarstwa cyfrowego, bardzo się rozwija i przy odrobinie nauki można używać go w profesjonalny sposób. Niestety jest kilka pól w których powinien się jeszcze rozwinąć - dlatego przydałby mi się profesjonalny program Corel Painter uważany za najlepszy do uprawiania tego typu grafiki. Jego cena w przybliżeniu to 1470 zł z wieczystą licencją.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1495 zł miesięcznie
brakuje 1495 zł
Program do animacji Fusion 9
Używam tego programu do animacji w wersji okrojonej - darmowej. Jest to świetny kompozytor, dający niesamowite możliwości do panowanie nad całą animacją, lub korekt materiałów filmowych. Można pracując w nim uzyskiwać podobne efekty jak w popularnym programie do efektów specjalnych Adobe After Effect, jednak cena Fusion jest dużo niższa, ponieważ wynosi za licencje wieczystą pełnej wersji programu 299 dolarów = u Polskich producentów znalazłem ten program w cenie 1495 zł
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 6000 zł
Ulepszenie sprzętu
Posiadam komputer stacjonarny, który radzi sobie ze wszystkimi podstawowymi zadaniami jakie wykonuje. Jednak dobry sprzęt to inwestycja w czas pracy nad grą i projektami graficznymi jakich gra wymaga. Animacja, filmy i grafika 3d wspomogła by mocniejsza karta graficzna, więcej pamięci ram czy szybszy procesor.

O Autorze

      Tematem tego profilu będzie gra przygodowa tworzona w środowisku Unity3d.  Nazywam się Jakub Podlodowski, posiadam wykształcenie plastyczne, studiowałem malarstwo na Akademii Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Po przez zlecenie na szereg ilustracji do gry planszowej - rozgrywki typu memo, którą wykonywałem zeszłego roku odnalazłem się na nowo w pasji tworzenia w grafice komputerowej. Wcześniej zajmowałem się głównie sztuką tradycyjną. Chce wykorzystać całą  swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie malarskie żeby stworzyć grę o unikatowej grafice i animacjach. Stworzyłem już ogólny zarys fabuły i zacząłem układać system.  Napisałem pierwsze w swoim życiu skrypty w języku programowania c# umożliwiające poruszanie się Królikiem i przełączające animacje. Powstało również wiele koncept-artów i assetów które będe wykorzystywał do tworzenia gry. Mam duże doświadczenie w animacji, brałem udział m.in w projekcie Loving Vincent na stanowisku animatora. Nad swoją grą platformową pracuję od połowy kwietnia, do tej pory zajmując się nią w wolnych chwilach. Chciałbym poświęcić jej cały swój czas, przez najbliższe kilka miesięcy.

Na początek zdradzić mogę to co w tej chwili przygotowuje, czyli pełne demo pierwszego levelu gry do której zostały już stworzone concept arty, i część z assetów - czyli elementów którę będą tworzyły tła, poszczególne poziomy, częsć z nich została już przeniesiona do programu unity3d.

Niezwykle rzadki królik został porwany przez kłusowników. Nikt nie spodziewał się niesamowitych zdolności jakie posiada. W trakcie przelotu samolotem, z powodów nagłych turbulencji samolot rozbija się w srodku dzikiej nieznanej krainy. Z tej katastrofy ocalał tylko królik, czy pomożesz mu odnaleźć drogę do domu ?

Jestem w trackie tworzenia animacji do pierwszego dema, mam wiele problemów i muszę nauczyć się wielu nowych rzeczy. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem, ale każdego dnia jestem tez bliżej celu.  Czy zechcesz wesprzeć mój projekt ? 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
przybij magnetyczną piąteczkę z naszym królikiem !
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Za tę kwotę można kupić sobie trochę marchewek na podróż powrotną do domu.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Super, wielkie dzięki, jesteś wielki ! Szanse królika na odnalezienie drogi do domu wzrastają. Za tę kwotę raz w miesiącu będę podsyłał aktualne materiały z prac, rozwijające się często jednocześnie w różnych przenikających się dziedzinach, zbliżających nas do tego żeby ta gra zaczęła działać.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Naprawdę mu pomagasz. Wasza przyjaźń z królikiem kwitnie. Co miesiąc będę Ci wysyłał informacje z przebiegu prac, i podzielę się wybranymi kadrami lub ilustracjami z gry w dobrej jakości wysłanymi na Twój adres mail.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Super. Jesteś już kimś więcej niż przyjacielem, Królik traktuję Cię jak członka rodziny. Za tę kwotę co drugi miesiąc dostaniesz wydrukowaną ilustracje z gry w formacie do A3. Oprócz tego będziesz na bieżąco ze wszystkim co robię plus będziesz dostawał różne materiały na adres e-mail.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś prawdziwym mentorem królika, ufa Tobie i będzie miał na uwadze Twoje sugestie. Twoje nazwisko będzie wypisane wśród sponsorów projektu. Co kilka miesięcy dostaniesz fragment gry do przetestowania. Oprócz tego będziesz na bieżąco ze wszystkim co robię plus co 2 miesiące dostaniesz wydruk jakiejś ilustracji do formatu A3. Oprócz tego jestem wstanie do malować w ilustracji dla Ciebie kogoś, dodać jakieś przedmioty lub tekst wg Twoich wytycznych.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Jesteś mentorem królika, za tę kwotę możemy ustalić Twoje specjalne życzenie, być może wpleść jakąś postać do któregoś wątku ? Twoje nazwisko będzie wypisane wśród sponsorów projektu. Co kilka miesięcy dostaniesz fragment gry do przetestowania. Oprócz tego będziesz na bieżąco ze wszystkim co robię plus co 2 miesiące dostaniesz wydruk jakiejś ilustracji do formatu A3.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK