Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

30 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
723
miesięczne wsparcie
669
liczba patronów

  Jestem uzależniona od podróży, które uwieczniam na zdjęciach i w opowieściach na moim blogu PaniPodroznik.pl. Właśnie rzucam pracę na etacie i jadę na roczną, niskobudżetową podróż do Ameryki Południowej. Zaczynam robić to o czym zawsze marzyłam. Uwielbiam się tym dzielić, dlatego oprócz bloga już niedługo ruszam także z kanałem YouTube.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Dzień Dobry! Tu Aga

 

Uzależniona od podróży. Chętnie pojadę wszędzie, gdzie tylko można zobaczyć coś nowego. Dla mnie życie to ciągły rozwój poprzez uczenie się świata. Uwielbiam być w ruchu, pisać o tym gdzie byłam i co tam przeżyłam. Na moim blogu zwiedzisz ze mną wielkie miasta, małe miasteczka, a także zapomniane wsie i dziką naturę. Do tego poczytasz o moich pasjach, czyli wspinaniu i acroyodze oraz przemyśleniach, które na ogół zrodziły się w drodze. Możesz też skorzystać z porad, które ułatwią Ci każdą podróż. 

 

BLOG to moja wielka pasja.

Do tej pory wiele wyjazdów upychałam, jak się da w weekendy, przedłużone weekendy, święta i inne dni wolne od pracy (głównie europejskie miasta jak Berlin, Bruksela, Lwów, Wilno, Ryga, Tallin, Praga itd.). Urlop oszczędzałam na miesięczne wyjazdy w dalsze zakątki świata (Malezja, Tajlandia, Meksyk, RPA, Chiny). To wszystko skrupulatnie opisywałam najpierw na moim pierwszym blogu TourAndClimb, który umarł razem z moim małżeństwem. Dlatego od tego roku, odważnie i niezależnie wkroczyłam w świat samotnych podróży jako Pani Podróżnik. 

 

YOUTUBE to dla mnie wyzwanie.

Ponieważ uwielbiam dzielić się niesamowitymi emocjami z podróży oraz tymi cudownymi widokami, które dane jest mi oglądać stwierdziłam, że opisywanie tego i obfotografowywanie to za mało. Czas wkroczyć w sferę filmów. Całą roczną podróż po Ameryce Południowej będę dokładnie relacjonować na kanale YouTubu. Już nie mogę się tego doczekać.

 

Za co podróżuję?

Do tej pory nie było problemu, bo miałam dobrą pracę, jako inżynier budownictwa. Teraz jej nie mam i jestem trochę przerażona. Podróż oczywiście niskobudżetowa, ale jak nisko to się dopiero okaże. Mam oszczędności, chwytam się także różnych freelancerskich prac, ale tak naprawdę nie wiem na ile mi to wystarczy i jak szybko wrócę na etat. Moim marzeniem jest żyć z podróżowania. Mimo, iż nie relacjonuję wypraw dla pieniędzy, to mam nadzieję, że dzięki temu, że moje relacje się spodobają, moja podróż będzie mogła trwać dłużej.

 

Dziękuję i zapraszam do wspólnej podróży.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Tyle kosztuje jedzenie z ulicznych stoisk w wielu krajach po których chcę podróżować . Dziękuję, jeśli mnie nim nakarmisz :)
Dziękuję, na moim blogu powstanie specjalne miejsce gdzie o Tobie wspomnę.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Za 20 zł, to może wybiorę się do jeszcze jednego ciekawego, lokalnego muzeum, o którym chętnie Wam opowiem.
Dziękuję, Twoje nazwisko znajdzie się w jednym z moich filmów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Za 50 zł kupię bilet na autobus, który zawiezie mnie w jakieś super miejsce. Dziękuję, że pozwalasz mi podróżować więcej.
Dziękuję, czekam na Twój adres, żebym mogła wysłać Ci jakąś fajną kartkę.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow, tyle to się nie spodziewałam. Tą stówkę odłożę na lepszy sprzęt, żeby moje filmy mogły być lepsze.
Dziękuję, poproszę o namiary w celu wysłania kartki. Podziękuję Ci także oficjalnie na facebooku i Twoje nazwisko na stałe zagości w moich filmach z Ameryki.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
W taką kwotę to ciężko mi uwierzyć. Naprawdę, aż tyle? Wiesz, że przedłużasz moją podróż? Pewnie też przyczyniasz się do częstszych pryszniców ;)
Dziękuję, nie wiem jak mogę Ci podziękować. Oprócz powyższych chętnie osobiście opowiem Ci o mojej podróży, a może zrobię odcinek o portalu Patronite w którym może będziesz chciał wystąpić? Na pewno coś wymyślimy.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni