Strefa Patrona:

32

patronów

708 zł

miesięcznie

23021 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
87
miesięczne wsparcie
78
liczba patronów

  Nazywam się Ilona alias Kobieta-Ślimak i robię komiks internetowy chatolandia.pl ("Chata Wuja Freda"). Piszę też scenariusz do komiksu "Barwy Biedy" rysowanego przez Kiciputka i do mangi "Kawaii Scotland" rysowanej przez Drankę (powinna ukazać się jakoś w połowie przyszłego roku, manga nie Dranka). Współtworzę też gry komputerowe w ramach studia hamstercube i szyję pokraczne sześcienne zwierzątka zwierzątka ze skarpet.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Dzień dobry,

nazywam się Ilona i tworzę oraz współtworzę komiksy i ogólnie jakieś dziwne rzeczy, np. komiksy internetowe Chata Wuja Freda i Barwy Biedy, scenariusz do mangi Kawaii Scotland, dating sim "Mortal Dating", cRPG "Korpo Tale", crp "Opowieści z Nyanii", planszówkę "iGranie z Gruzem". Wydaję też komiksy na papierze i kalendarze, rysuję grafiki na kubki, zeszyty etc. (do znalezienia na sklepie gindie.pl).  A jak się zestresuję to szyję sześcienne stworki ze skarpet lub z włóczki.

 

 

W mojej twórczości koncentruję się głównie na absurdzie, krzywym humorze, krzywym wszystkim, patologii, komentarzu pseudofilozoficznym i lajkach na fejsie.

Jeśli chcesz wesprzeć mnie w tych wszystkich działaniach, to wiedz, że ja też chcę i będę dźwięczna.

Pozdrawiam,

Ślimag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Próg za 36zł - GNIECIUCH! Ściskasz to wyobrażając sobie, że to serce Twego wroga i stres schodzi z Twej duszy! Nie odkształca się!

Do tego dostajesz na maila rysunek + ślimaka in progress + mały odręczny rysunek!

 

Opinie zadowolonych użytkowników:

"Jako hasacz mam na głowie wiele spraw puszczy i czasami trudno sobie z tym poradzić. Teraz jednak mam Kostkę Splendoru z Wunsem i mniej zwłok do zakopywania."

- Weronika Hasacz Załucka, poważna recenzentka ksiązkowa

 

To było różowe objawienie. Te derpy oczka, ten WONS sumiasty, puchatość jakaś się w tym czaiła, ale dystyngowana. Całym swym sześciennym jestestwem przemawiał do mnie. I kiedy wreszcie dorwałam tego stworka, to jeszcze się okazało, że oprócz wszystkich wyżej wymienionych zalet jest przecudownie giętki, sprężysty i można go miąchać i ściskać i tak zabawnie mu się marszczy wszystko, a potem "plong" i znowu jest dystyngowanym, różowym milordem. Genialna sprawa.

- Joanna Pastuszka-Roczek - bizneswoman, właścicielka niesamowicie prosperującej firmy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

1 zł / miesiąc
patroni: 3
Ciepło sobie o Tobie pomyślę jedząc bułę, którą kupię za ten 1zł.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 5
Dalej czytasz / oglądasz moje treści na fejsie i blogu, ale teraz wiem, że doceniasz, a duch mój obrasta tłuszczykiem wiary w siebie.
Zostań patronem
7 zł / miesiąc
patroni: 8
Raz na miesiąc wyślę Ci na maila rysunek z Ciapensem Trzynogim Psem albo mrocznym kotkiem albo czymś takim. Ten rysunek nie będzie przeze mnie nigdzie publikowany.
Zostań patronem
12 zł / miesiąc
patroni: 10
Ślimak in progress - raz w miesiącu dostajesz na mail różne szkice / fragmenty książki / rozrysowane pomysły / insze cholerawieco rzeczy, które być może opublikuję kiedyś / być może opublikuję nigdy + rysunek z poprzedniego progu!.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymujesz raz w miesiącu na maila rysunek + Ślimak in progress + dostajesz pocztą MYDŁO z moim rysunkiem! Możesz wybrać dowolny z moich rysunków aby znalazł się na mydle!
Zostań patronem
36 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 15
Otrzymujesz na maila rysunek + fizycznie na kartce mały odręczny rysunek + Ślimak in progress + dostajesz pocztą gnieciucha z gąbki i skarpety! Może być różowy lub czarny i być kotem lub królikiem (zdjęcie w opisie autora). Jest miękki, miły w dotyku i można go gnieść! Wszystko to raz w miesiącu.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
To co w poprzednich progach + szyję i wysyłam Ci stwora ze skarpety. Możesz wybrać czy ma być różowy czy czarny (tylko takie mam kolory skarpet) i czy ma być bardziej w śliczną czy w straszną stronę.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 15
Otrzymujesz rysunek + ślimak in progress + na kartce mały odręczny rysunek + zwierzątkowe pudełko z kartonu i włóczki! Można w nim trzymać np. pendrivy. (zdjęcie w opisie autora) Wszystko to raz na miesiąc.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Dostajesz na maila raz na miesiąc rysunek, Ślimaka in progress i jakiś mały rysunek z czym chcesz ;)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50
Dostajesz na maila raz na miesiąc rysunek, Ślimaka in progress + jakiś mały rysunek z czym chcesz ;)
SUBSKRYPCJA NA MYDŁO! Dostajesz pocztą mydło z moim rysunkiem raz w miesiącu!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy