Projektanteczka

W Patronite od 16.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Blogerka, Youtuberka, Kreatorka i pomysłodawczyni 16 własnych marek, Bizneswoman, Copywriter i autorka tekstów, Architekt krajobrazu, Projektant wnętrz, miłośniczka podróżowania

O Autorze

Kim właściwie jestem?

Nazywam się Ania - Projektanteczka. 

Z zawodu architekt krajobrazu i projektantka wnętrz. W 2010 roku założyłam pierwszą firmę. Odnosiłam sukcesy ogólnopolskie, rozwijałam firmę i … nie odwróciłam się za siebie. 

To był błąd. 

Nie zauważyłam, jak moje sukcesy niszczy nieuczciwa konkurencja, podbierając partnerów biznesowych i zlecenia, niszcząc opinię na rynku, kopiując wszystkie moje kroki i działania. Zaczęłam upadać, chociaż ratowałam firmę wszystkimi siłami. W 2017 roku podjęłam decyzję o zmianie miejsca zamieszkania i przeprowadziłam się na stałe do Warszawy porzucając całe dotychczasowe życie.

To był najlepszy wybór w moim życiu i decyzja, którą podjęłam w przeciągu miesiąca! 

Kiedy upadała moja pierwsza firma, tworzyłam w tym czasie 16 nowych marek w różnych branżach, chcąc się ratować z opresji. Udało mi się zrealizować 9 z nich - od podstaw, samodzielnie. Jednak ograniczony budżet i poszukiwanie zleceń oraz klientów dla nowych, nieznanych jeszcze marek, do tej pory nie pozwala mi rozwijać siebie i nowych przedsięwzięć w pełni, z rozmachem, tak jakbym mogła.

Czym się zajmuję?

1. youtube Projektanteczka (od 2017 roku) - https://www.youtube.com/projektanteczka

2. blog osobisty Rok Dla Siebie (od 2017 roku) - http://rokdlasiebie.blogspot.com/

3. blog Pracownia Nowoczesności (od 2011 roku) - http://www.pracownia-nowoczesnosci.pl/

4. druga firma, na którą składają się marki:

  • 4 sklepy internetowe (2 sklepy są gotowe, 2 w stanie roboczym)
  • marka z zakresu architektury krajobrazu i projektowania wnętrz, która powstała po raz drugi, w nowej odsłonie
  • marka z zakresu copywritingu, pisania tekstów, social media, tworzenia wizerunku w sieci innych marek

Po co tu jestem?

Ostatnie lata, kiedy ratowałam swoje życie i działalność, pokazały mi, że jestem bardzo silną osobą, ale nie zawsze samą siłą jest się w stanie iść naprzód i realizować wszystkie planowane projekty. Brak odpowiedniego budżetu i psujące się sprzęty po wielu latach działania, potrafią zahamować nie tylko regularność publikacji, ale także zapał do rozwoju już istniejących pomysłów.

Dlatego właśnie tutaj jestem. 

Nie chcę odkładać tego, co może przydać się innym, zainspirować, zmotywować i pokazać, że po najtrudniejszych upadkach można się podnieść. Nie chcę odkładać tematów, które mogą być pomocne dla osób będących w podobnych, trudnych sytuacjach życiowych, bo mogą przydać im się tu i teraz. Nie chcę rezygnować z planów i projektów pokazywanych na kanale youtube i blogach, tylko dlatego, że moim ograniczeniem jest budżet, a przygotowywane materiały tracą na jakości przez brak odpowiedniego sprzętu i oprogramowania.

Dlatego właśnie proszę Was o wsparcie swoich projektów. Jeżeli uznacie, że moja twórczość jest dla Was interesująca i widzicie w niej potencjał (tak jak ja ;) ), to ogromnie Wam z góry dziękuję za każdą przychylną radę i wsparcie.

Mam nadzieję, że będziecie ciekawi rozwoju moich marek i zostaniecie chociaż w niewielkim stopniu ich współtwórcami. A, że ja nigdy nie rezygnuje, to również się tak łatwo nie poddam, swoich marek nie porzucę i będę je dalej rozwijać :) Tego możecie być pewni :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem