Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Projekt "Maraton w 2:30" to codzienne bieganie i pogoń za marzeniami

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Rozmowy o bieganiu
Przy takim dochodzie poza moją etatową pracą będę mógł przekazywać Wam wiedzę online w szerokim zakresie. Będę mógł poświęcić więcej czasu na poszukiwania odpowiedzi na pytania, którymi mnie zagniecie ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Grupa biegowa
Przy takim wsparciu będę mógł regularnie prowadzić treningi dla grupy biegowej w Białymstoku! Dopasuję wszystkie inne obowiązki do potrzeb grupy i razem spędzimy 2-3 godziny w tygodniu :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Ciągły rozwój
HoHoHo! Przy takiej kasie to będę mógł bardzo szybko udokumentować swoją wiedzę różnymi certyfikatami instruktorskimi i trenerskimi! Tego mi trzeba!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Powrót do szkoły
Będę mógł odwiedzać szkoły i edukować dzieci, i młodzież o zdrowym trybie życia, o możliwościach i szansach, które przepadają przez źle wybrane ścieżki życiowe, oraz o tym jakie możliwości przed nimi stoją gdy wybiorą mądrze. Będę mógł dorzucić istotną cegiełkę do poprawy życia wielu ludzi.

Z dorosłymi z kolei będę mógł osobiście rozmawiać o konkretnym temacie, będę mógł więcej czasu poświęcić na wszystko związane z bieganiem moim i Waszym!

O Autorze

Arek Ostaszewski- zwykły gość z Podlasia urodzony w 1993 roku.

 

Kiedyś grałem w piłkę. Byłem jednak za słaby, a z uwagi na brak czegoś w życiu na studiach zacząłem biegać. By się spełniać. Chciałbym kiedyś przebiec maraton w 2:30 godziny. Chciałbym wygrywać biegi za granicą. No i w Polsce też. Chciałbym zostawić po sobie tą spuściznę o której mówi się w przypadku ludzi sławnych: pisarzy, aktorów, sportowców, polityków itp... Dlatego biegam. I chciałbym to robić jak najlepiej, a przy tym edukować wszystkich zainteresowanych bieganiem i przełamywaniem barier, przesuwaniem granic. Dlatego prowadzę bloga Projekt "Maraton w 2:30" na którym przedstawiam swoją drogę, pokazuję błędy, wskazuję jak można biegać lepiej niż to robiłem wczoraj. 

 

Projekt "Maraton w 2:30" to nie tylko projekt zakładający przebiegnięcie przeze mnie maratonu w określonym czasie. To projekt mający udowodnić ile może osiągnąć osoba, która dopiero jako dorosły człowiek znajduje jakiś swój życiowy cel i osiąga go. Projekt nakłaniający młodych ludzi do dążenia do celu od najmłodszych lat.  Projekt, który ma za zadanie wyedukować jak największa liczbę osób. Projekt, który ma ruszyć z kanapy tłumy :)

 

 

Co mogę stworzyć dzięki Wam? Nie jestem trenerem, ale chcę nim w niedługiej przyszłości być. Marzeniem jest mieć swój udział w podniesieniu poziomu wyników w biegach ulicznych rozgrywanych w Polsce. Jak to zrobić? Chcę rozmawiać, obserwować, poprawiać, dostarczać użytecznych informacji. Nie będę powielał na blogu materiałów dostępnych w internecie. Wolę rozmawiać i dyskutowac o danym zagadnieniu z osoba zainteresowaną by wiedziała w czym rzecz, a to jest dostępne w mojej grupie na fejsie :) Dostep do niej mają Patroni od II progu w górę :)

Dołącz do nas!

 

Na Patronite jestem,  bo wierzę, że to co robię ma dla wielu ludzi wartość, że cenią moja pracę, zaangażowanie, wiedzę nabytą drogą edukacji- teorii i praktyki.

 

PS: Zdarzyło mi się już bywać w czołówce znanych w całej Polsce biegów :)

Zwycięstwo w Ultra Śledziu na dystansie 50 km

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook